Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Upały - ważne pytanie!




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Gość_StewieG_*

Gość_StewieG_*
  • Gość

Posted 08 August 2015 - 17:49

Słuchajcie, mam takie pytanko a mianowicie jaka najwyższą temperature zniosą rzekotki australijskie oraz byczek i jak dlugo? Wyjechalem ma wakacje, żaby zostaly pod opieką cioci......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by StewieG, 08 August 2015 - 18:28.





Similar Topics: Upały - ważne pytanie!     x


#2 Dawid1287

Dawid1287
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3905 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 August 2015 - 20:56

Z miłą chęcią przyłączam się do pytania , w akwariach 35 stopni i już pół obsady pływa w  kiblu  :?

Próbowałem z kostkami lodu ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 rayman24

rayman24

    Miniony Pomocnik w dziale płazy

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3640 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 August 2015 - 21:55

W przypadku byków nie ma co się martwić. U mnie też koło 30 st. I byczki skaczą w nocy a w dzień się zakopują. Oby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 elercik

elercik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3723 dni
  • Poland / Mazowieckie / Wołomin
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 August 2015 - 20:01

Polecam butelki z lodem- ja tak chłodzę akwaria dla traszek, żab i ryb. Na 140 l. wrzucam dwie małe albo jedna 1,5 l. i na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Gość_StewieG_*

Gość_StewieG_*
  • Gość

Posted 09 August 2015 - 20:59

Dobra, jutro w poludnie poprosze ciotke zeby wsadzila po takiej butli do terrariow, mam nadzieje ze troche pomoze.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.