Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Jaka modliszka do takich warunków




  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 JarekP

JarekP
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3464 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2015 - 17:32

Jak dotąd miałem Phyllocrania paradoxa a teraz mam Creobroter gemmatus i pomału zastanawiam się nad zakupem kolejnego gatunku modliszki i tu właśnie pytanie do Was,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jaka modliszka do takich warunków     x


#2 tomek1974sk

tomek1974sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3208 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2015 - 19:01

Jarek nie karm modliszek swierszczami to kiepski pokarm dla modliszek  zdecydowanie stosuje turki w roznym stadium niebawem dorzuce jako karmowke karaczany zielone . Co do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 PustyXoX

PustyXoX
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3275 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bardo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2015 - 05:01

czemu świerszcze to kiepski pokarm ? mają miękki pancerzyk/są ruchliwe co zmusza modliszki do polowania/są dość mięsiste tym bardziej ich tylne odnóża no i nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 tomek1974sk

tomek1974sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3208 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2015 - 10:49

dorosłe swierszcze maja za duzo chityny sa zbyt twarde oczywiscie we wczesniejszych stadiach sa troche lepszym pokarmem dorosłych nie polecam dla duzych modliszek zdecydowanie lepsza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 PustyXoX

PustyXoX
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3275 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bardo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2015 - 12:31

Hmmm no ok. :D W sumie tez korzystam z karaczanów bo się szybciej rozmnażają + nie wymagają jakiś super warunków :), a świerszcze kupuje okazjonalnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 superINSECT

superINSECT
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3870 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2015 - 18:12

Nie zgadzam się z tym, że świerszcze są złym pokarmem: odchowałem bez problemu już wszystkie modliszki jakie miałem do imago karmiąc wyłącznie świerszczami: Phyllocrania paradoxa,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by superINSECT, 03 August 2015 - 18:32.






#7 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3855 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 August 2015 - 22:29

...a jeszcze gorzej jak z terrarium uciekną i w kilka tygodni będziesz miał prawdziwą plagę w domu. Co do gatunku:......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 PustyXoX

PustyXoX
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3275 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bardo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 August 2015 - 22:33

mantiss111   Tureckie jak mi pouciekały to przez pół roku znajdowałem je w kiblu co jakiś czas ;/. One są prawie jak te......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 superINSECT

superINSECT
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3870 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2015 - 11:16

@[member='PustyXoX'] - karaczany to jak dla mnie to samo co karaluchy :D, Wystarczy że jedna samica z ooteką ucieknie, a już zacznie się ,,walka o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3855 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2015 - 18:15

@[member='PustyXoX'] - karaczany to jak dla mnie to samo co karaluchy :D, Wystarczy że jedna samica z ooteką ucieknie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by mantiss111, 06 August 2015 - 18:17.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.