Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący węże

- - - - -  
Terra jako stolik RTV




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 SeBoLeX

SeBoLeX
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5314 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2015 - 08:26

Witam.

Niedługo przybędzie mi współlokator (Boa Constrictor), terra prawie już gotowe. Z racji tego, że jest ono całkiem spore 150x50x60 (płyta meblowa) pomyślałem, że może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by SeBoLeX, 29 July 2015 - 08:27.





Similar Topics: Terra jako stolik RTV     x


#2 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3311 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 July 2015 - 09:19

Ja jestem zdania, że to kipeski pomysł. To nie mebel tylko lokum żywej istoty poza tym nie wiesz jak może wpłynąć na węża długotrwałe przebywanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Gorshling

Gorshling
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3267 dni
  • Poland / Małopolskie / Wieliczka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2015 - 14:30

Żadne zwierzę nie powinno być skazane na robienie za podstawkę pod jakikolwiek sprzęt. Nie wiem, jak głośno chodzi u Ciebie telewizor, ale musiałby być mocno......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 SeBoLeX

SeBoLeX
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5314 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2015 - 14:48

Ok, przekonaliście mnie, że to zły pomysł. Zatem Boas będzie miał swój oddzielny kąt, żeby nic mu zakłócało spokoju :) Zakładam też, że terra nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 veltaxio

veltaxio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3267 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2015 - 15:53

najlepiej nóżki tak 5-10 cm.. ale od biedy możesz postawić i na ziemi byle pod terra jakiś styropian jako izolacje




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.