Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


UWAGA OSZUST! lukasz4432-Łukasz Szatkowski



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 FsiumZium

FsiumZium
  • Poland / Pomorskie / Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 July 2015 - 13:56

Witam. Zostałem oszukany przez tego użytkownika:
http://www.terrarium.pl/user/68107-lukasz4432/ na Facebooku jako Łukasz Szatkowski
Sytuacje opisuje poniżej.
Wystawiłem legwana zielonego na wymianę z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 Reptil

Reptil
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2015 - 09:45

Załóż temat w grupie "Czarna lista" https://www.facebook.com/groups/507143146055787/?ref=bookmarks
 

[edit]: On już jest na czarnej liście, trzeba więc było to sprawdzić i dowiedzieć się dlaczego,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Reptil, 29 July 2015 - 09:54.


#3 FsiumZium

FsiumZium
  • Poland / Pomorskie / Malbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 July 2015 - 17:11

A nie można go tu jakoś zbanować na IP czy cokolwiek?.. O to mi chodzi żeby kolejnych osób nie wy.... Załączam dowody http://oi62.tinypic.com/k1un3d.jpg http://oi62.tinypic.com/k1un3d.jpg......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 redscorpion13

redscorpion13
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2015 - 16:20

Witam wszystkich. Koleś Wyłudził odemnie boa constrictor pod pozorem wymiany za skorpiony i ptaszniki po czym nawet telefonu nie odbiera, dodatkowo wplontał w to matkę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 jorijogidan

jorijogidan

    Miniony pomocnik na giełdzie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4344 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2015 - 19:29

Witam! Napisałem do użytkownika wiadomość prywatną. Zobaczymy czy coś pomoże..



#6 slawencjusz5

slawencjusz5
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2015 - 20:03

Na policje skur***** zgłoś. Zobaczymy co zrobi cwaniaczek. Jak ja takich ludzi nie na widzę to... Napisze pare PW może coś pomoże


Edited by slawencjusz5, 06 September 2015 - 20:07.






#7 jorijogidan

jorijogidan

    Miniony pomocnik na giełdzie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4344 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2015 - 20:20

Przypominam kultura wypowiedzi obowiązuje wszystkich na forum! Do końca nie rozumiem przesłania slawenciusz5. Jesteś nowy wiec proponuję poczytać regulamin.



#8 diraf

diraf
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 September 2015 - 09:01

jest to nie jedyne oszustwo na fejsie oszukał 2 albo 3 osoby już nie pamiętam był tam zgłaszany do czarnej listy oczywiście do tej grupy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 redscorpion13

redscorpion13
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 September 2015 - 09:57

Moim zdaniem powinni go wyrzucic z forum bo ja napewno nie jestem ostatnim oszukanym co widać wyźej. Koleś i tak się nie poprawi a jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Mlody9999

Mlody9999
  • Poland / Lubelskie / Łęczna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 September 2015 - 11:51

Mnie Kiedyś oszukał na pająka Zaniżył dc pająka, opóźnił wysyłkę, kręcania dużo było, chłopak za bardzo się panoszy, i wykręca się wyprowadzką, brakiem czasu itd,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.