Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
czy kameleon moze jesc polne swierszcze wiejskie?




  • This topic is locked This topic is locked
43 replies to this topic

#1 eloradanan

eloradanan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3428 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2015 - 21:21

Wole sie upewnic bo moz emaja za silne szczeki czy cos a bieg aich tyle  polace ze sa kuszace;)zebny nalapac dla leona i dla odmiany......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: czy kameleon moze jesc polne swierszcze wiejskie?     x


#2 ProoAssassyn

ProoAssassyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3399 dni
  • Poland / Śląskie / Skoczów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2015 - 21:22

Czysto teoretycznie tak :) ja mojej podaje pasikoniki i nigdy nic się nie stało :) pozdro



#3 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3370 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2015 - 22:21

Ciekawi mnie co to takiego owe zielone polne świerszcze wiejskie ;), bo wszystkie jakie dotąd spotkałem były czarne. A że złapać to cholerstwo graniczy niemal......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 evelyne9

evelyne9
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5189 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 July 2015 - 22:31

Pytanie po co ryzykować podaniem wraz z takim pokarmem pasożytów. Przy obecnych cenach karmówki jest to skrajna oszczędność, która skończyć może się odrobaczaniem. Warto?



#5 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 July 2015 - 07:28

Pytanie po co ryzykować podaniem wraz z takim pokarmem pasożytów. Przy obecnych cenach karmówki jest to skrajna oszczędność, która......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Anu

Anu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3888 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2015 - 08:45

Świerszcze polne są czarne. Zielonego świerszcza raczej nie ma, przynajmniej ja takiego nie znam. Z zielonych prostoskrzydłych spotykanych w Polsce można wymienić parę gatunków, np.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 July 2015 - 09:14

Świerszcze polne są czarne. Zielonego świerszcza raczej nie ma, przynajmniej ja takiego nie znam. Z zielonych prostoskrzydłych spotykanych w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Gość_Ropuch_*

Gość_Ropuch_*
  • Gość

Posted 04 July 2015 - 09:44

Wg . mnie może, ale i tak znajdzie sie jakiś idiota który powie że to niezdrowe dla kameleona i że może jakąś chorobe złapać .......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Anu

Anu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3888 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2015 - 10:03

To jest bzdura, że płatki owsiane, wysokobiałkowe śruty i karmy kocie, psie są złe. Powielasz jakieś śmieszne mity. Białko jest równie potrzebne jak witaminy, błonnik......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 July 2015 - 10:08

@[member='Anu'] Nie mówię, że białko jest złe, ale miałam na myśli, że są lepsze jego źródła niż suche karmy dla psów i ryb. Jeśli już je......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.