Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
4-letni żółw grecki po przeniesieniu z terraium do ogrodu -nic nie je




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 Barabara

Barabara
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3496 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Piła
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 June 2015 - 21:34

Kupiłam jesienią w sklepie zoologicznym 4-letnią samicę żółwia greckiego.Nigdy nie zimowała.W terrarium było wszystko ok - jadła,wygrzewała się pod lampą a w nocy spała w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: 4-letni żółw grecki po przeniesieniu z terraium do ogrodu -nic nie je     x


#2 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7551 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 June 2015 - 22:10

Z pewnością stres związany z przeprowadzką zrobił swoje, ale chyba już dość długo to trwa (to pytanie do bardziej doświadczonych).

Zastanowiłbym się nad temperaturą. Po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3577 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 June 2015 - 18:21

Nie wiem jak w innych rejonach Polski ale w Rzeszowie noce są mega ciepłe, jeśli i u Was tak jest to nie grunt jest problemem.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4355 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 June 2015 - 19:16

Nie wiem na ile sprawdzone są to informacje ale greckie też ponoć czasem zapadają w rodzaj letniej estywacji. 



#5 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7551 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 June 2015 - 21:36

Ale nasze obecne warunki w porównaniu z temperaturami południowej Europy to raczej zimno lub luksus niż takie gorąco, żeby estywować. Kalendarz biologiczny?



#6 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 June 2015 - 02:00

moze zacznij od wynoszenia jej na spacery przez kilka dni a dopiero potem zostawiaj na calą dobę na dworze? nie zaglodzi się przed taki czas,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by yowah76, 08 June 2015 - 02:01.






#7 Barabara

Barabara
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3496 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Piła
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 June 2015 - 11:54

mam nadzieję,że to tylko stres po przeprowadzce -  warunki jakie jej stworzyłam /zrobię fotkę i załączę/ powinny być dla niej "rajem" :)

Mam jeszcze jedno pytanie -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 June 2015 - 11:56

lepiej trzymać greki oddzielnie - po pierwsze kwestie epidemiologiczne ;) po drugie charakterologiczne. z drugiej strony w takim zestawie samiec powinien mniej męczyć samice. musisz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 zawisza

zawisza
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3262 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 July 2015 - 11:50

witam forumowiczów. Słyszałem o pewnym Czechu który się tu dosyć aktywnie udziela czy mógł by mi ktoś pomóc namierzeniu tej osoby ?







#10 Tole

Tole

    Bywał Pomocny w dziale Żółwie oraz żółwie wodno-lądowe

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3663 dni
  • Poland / Śląskie / Żory
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 October 2015 - 21:39

Zamykam temat z powodu: nieodwiedzany
Jeśli nie zgadzasz się z powodem, napisz do mnie na PW.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.