Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


aspekty prawne

- - - - -  
Dlaczego nie wysyłamy za pobraniem?




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 Gumloke

Gumloke
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4099 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Stargard Szczeciński
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 May 2015 - 18:44

Witam,

Przeglądając różne oferty sprzedaży w sklepach zwierząt zauważyłem pewną prawidłowość: chyba żaden sklep nie wyślę mi zwierząt za pobraniem. Wysyłają tylko i wyłącznie priorytety.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Dlaczego nie wysyłamy za pobraniem?     x


#2 Makto

Makto

    Miniony Moderator na agama brodata i karłowata.

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4229 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 May 2015 - 19:23

Bo jak nie odbierzesz to zanim im odeślą to może zwierzak paść i będą zwierzaka i kasę w plecy. A jak wysyłka normalna i nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 rayman24

rayman24

    Miniony Pomocnik w dziale płazy

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3640 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 May 2015 - 20:29

@[member='Makto'] Twoja teoria jest zdecydowanie słuszna. Sam nigdy nie wysyłam za pobraniem - ludzie nie mają motywacji, żeby odebrać rzeczy jak nie zapłacili:) poza tym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 barlogpl

barlogpl
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5510 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Inowrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 May 2015 - 23:42


tak przynajmniej było kiedyś.

 

Nadal tak jest. Poza tym tak jak wspomniales przede wszystkim klient może sie rozmyśleć w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Gumloke

Gumloke
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4099 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Stargard Szczeciński
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 May 2015 - 00:01

Tak to ma sens. Biorąc priorytet mam pewność i nie muszę się o nic martwić. Problem jest taki że nie każdy ufa innym na tyle......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.