Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Jakie karaczany do hodowli?




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 Evolutionare

Evolutionare
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3304 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2015 - 18:49

Witam,

Postanowiłem zająć się hodowlą karmówki, więc mam kilka pytań:

1. Dlaczego najpopularniejszym sprzedawanym karaczanem jest karaczan argentyński?

(poniższe pytania odnoszą się do hodowli karaczana......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jakie karaczany do hodowli?     x


#2 Qdlaty

Qdlaty
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3310 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Kętrzyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2015 - 18:58

Argentyński ? Z tego co ostatnio  szukałem dominują turki lub szaraki :P 
Z tego co kojaże, żadne z karmowych karaków nie lubią światła. 



#3 Evolutionare

Evolutionare
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3304 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2015 - 19:06

Argentyński ? Z tego co ostatnio  szukałem dominują turki lub szaraki :P 
Z tego co kojaże, żadne z karmowych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 rayman24

rayman24

    Miniony Pomocnik w dziale płazy

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3652 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2015 - 19:58

Najlepsze bo nie łażą po czystych płaskich powierzchniach (szkło, plastik) są dość duże w porównaniu do np. turków. Są też wolniejsze od turków. Dobrze się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4391 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 April 2015 - 20:00

Otręby i marchewka to trochę mało. Im bardziej urozmaicona dieta, tym fajniej się mnożą (dotyczy nie tylko dubia). Przy karaczanach na prawe można poszaleć z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3381 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 April 2015 - 22:04

 Przy karaczanach na prawe można poszaleć z karmieniem, dobrze odżywiona karmówka jest przecież dużo bardziej wartościowa niż taka trzymana......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4391 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 April 2015 - 22:28

@[member='Kloss'] Nadinterpretowujesz chyba trochę; pisałam gdzieś o pakowaniu białkiem? Rozumiem, że karaczany można żywić tylko marchewką albo tylko białkiem, inne pokarmy są na indeksie? :)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by czkot, 25 April 2015 - 22:28.


#8 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3381 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 April 2015 - 23:54

To co jedzą karaczany, przyjmują też zwierzęta, którym są skarmiane, więc lepiej chyba zapewnić owadom maksymalnie urozmaiconą dietę

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4391 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 April 2015 - 12:25

Z pierwszą częścią twierdzenia nie sposób się nie zgodzić, natomiast druga jest co najmniej wątpliwa. W jelitach zjadanego owada......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Robert_R

Robert_R
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7551 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 May 2015 - 06:13

Przy wyborze warto też wziąć pod uwagę inne aspekty związana z hodowlą karaczanów. Kilka dni temu zrezygnowałem z hodowli turków, bo nie mogłem już znieść......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.