Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Urządzenie pojemnika dla małego Boa.




  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1 Jakub_S

Jakub_S
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4304 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 April 2015 - 22:50

Witam,

Długo zbierałem się do zakupu swojego pierwszego węża i wybór padł na właśnie Boa constrictor chcę go mieć od maleńkości do jego naturalnej śmierci.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Jakub_S, 08 April 2015 - 22:52.





Similar Topics: Urządzenie pojemnika dla małego Boa.     x


#2 Reptil

Reptil
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6348 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2015 - 00:15

Nie rozumiem dlaczego chcesz trzymać boasa w takim boxie? Wg mnie to pod każdym względem jest bez sensu.

1) Cena tego pudła jest porównywalna do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Reptil, 09 April 2015 - 00:23.


#3 Jakub_S

Jakub_S
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4304 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2015 - 17:25

Dziękuje za tak obszerne wyjaśnienia. Żarówka na zewnątrz więc rozumiem, że może to  być żarówka wkręcona w lampkę biurową o mocy 20V na terrarium, które......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 bischop

bischop
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3877 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2015 - 17:36

Witam,

Długo zbierałem się do zakupu swojego pierwszego węża i wybór padł na właśnie Boa constrictor chcę go mieć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Reptil

Reptil
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6348 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2015 - 17:59


1. tak małego węża możesz bez przeszkody wrzucić juz do docelowego terra (w naturze świeżo urodzone wężyki też nie mają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Reptil, 09 April 2015 - 18:01.


#6 bischop

bischop
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3877 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2015 - 19:32

 

Podaj mi proszę jakieś źródło do tej informacji. Od ponad 10 lat hoduję węże i pierwsze słyszę żeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by bischop, 09 April 2015 - 19:33.






#7 Reptil

Reptil
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6348 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2015 - 19:50

Zgodzę się z tym, że agresywność to cecha osobnicza aczkolwiek ja zaobserwowałem, że młode węże w dużych zbiornikach zachowują się zdecydowanie bardziej 'dziko' niż te......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Jakub_S

Jakub_S
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4304 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2015 - 20:12

Dziękuję za pomoc. Wszystko już wiem i szykuje się na przyjęcie pupila. Pozdrawiam.


#9 geopeliacuneata

geopeliacuneata
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3723 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 April 2015 - 20:17

 

Poza tym oprócz własnych doświadczeń opieram się na wiedzy hodowców (Wiciu, Plucik, Kubik) którzy długie lata hodują węże......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Reptil

Reptil
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6348 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2015 - 20:38


Jakieś konkretne źródło tychże informacji masz? Z chęcią rzucę okiem.  
 
Poważnie, niczym nie potwierdzone ryzyko większej agresji u......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Reptil, 09 April 2015 - 20:42.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.