Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Jajko papużki falistej na wielkanoc.




  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1 Znawca_Bigosu

Znawca_Bigosu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3575 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Strzelin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2015 - 22:38

Papużka falista mojej babci zniosła ostatnio jajko, ciekawe że akurat na Wielkanoc. Jajko raczej nie jest zapłodnione bo nie miała ona samca przez jakieś 3......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Jajko papużki falistej na wielkanoc.     x


#2 Sag

Sag
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4653 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 April 2015 - 13:08

Może być problem z odpowiedzią gdyż to jest forum o gadach i płazach, a nie ptakach, ale może się ktoś trafi. 



#3 terrarysta1258

terrarysta1258
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3771 dni
  • Poland / Lubuskie / Kożuchów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 April 2015 - 13:15

Moja też zanim miała samca tak robiła. Nic nadzwyczajnego... ;) W końcu kobiety też mają okres bez mężczyzny... A jajko jest niczym innym, jak ptasim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4380 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 April 2015 - 15:12

W końcu kobiety też mają okres bez mężczyzny... A jajko jest niczym innym, jak ptasim okresem... :P

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 sebekol

sebekol

    Moderator w działach gekony i gekon lamparci

  • Moderator
  • Z nami od: 5809 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 April 2015 - 18:17

Kura też nie potrzebuje koguta do składania jajek ;)



#6 knypol

knypol

    The Amel's King

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3979 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 April 2015 - 19:07

Droga pół-kobieto pół-ślimaku: troszkę więcej dystansu... ;) porównanie jajek do okresu wcale nie jest wg. mnie takie głupie i złe, z tego co wiem to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4380 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 April 2015 - 19:36

Droga pół-kobieto pół-ślimaku: troszkę więcej dystansu... ;) porównanie jajek do okresu wcale nie jest wg. mnie takie głupie i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Znawca_Bigosu

Znawca_Bigosu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3575 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Strzelin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 April 2015 - 23:18

@[member='czkot'] no właśnie nie miała żadnej budki podarła gazety na dnie klatki i złożyła jajo, i dalej je rwie. A dzisiaj nie mogłem znaleźć jajka,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4380 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 April 2015 - 23:28

@[member='czkot'] no właśnie nie miała żadnej budki podarła gazety na dnie klatki i złożyła jajo, i dalej je rwie.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Znawca_Bigosu

Znawca_Bigosu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3575 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Strzelin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 April 2015 - 00:07

@[member='czkot'] no wiesz, to że już parę lat się nimi nie zajmujesz raczej nie zmieniło wiele z papużkami :)

a ziomek z zoologicznego mówił że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.