Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Haru- Krab teczowy, czarne slady na odnozach i odwloku.




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 Haru

Haru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3318 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2015 - 08:43

Witam, zauważyłem, ze mój krab nie ma takich pięknych odnóży i brzucha jak na waszych zdjęciach. Ma takie jakby czarne ślady. Czytałem o próchnicy ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Haru, 30 March 2015 - 08:54.





Similar Topics: Haru- Krab teczowy, czarne slady na odnozach i odwloku.     x


#2 Level

Level
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3658 dni
  • Poland / Śląskie / Bieruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2015 - 10:56

Koniecznie podaj wapno najlepiej kondycyjne dla żółwi z tego co zauważyłem kraby chętnie je skubią.Kolory może mieć inne im krab starszy i tak samo przed......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Haru

Haru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3318 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 March 2015 - 11:33

Dziękuje za odpowiedz , nie mam wapna dla żółwi , ale dałem mu trochę piersi z kurczaka posypanej skruszonym pyłkiem ze skorupek jaj. Tylko nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Haru, 31 March 2015 - 05:22.






#4 Level

Level
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3658 dni
  • Poland / Śląskie / Bieruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2015 - 11:19

Skoro ma  3,5 DC to jeszcze jest młody ale nie wygląda na tak młodego dobrze go zmierzyłeś ? Pewnie sobie poradzi z większymi kawałkami ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Haru

Haru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3318 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2015 - 11:43

Akwarium nowe, i bardzo bardzo malutkie . Bo dostałem je z krabem . Na dniach będę kupował większe. Krab ma około 3 cm szerokości pancerza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.