Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - wilgotność

- - - - -  
system zraszania / zmgławiania




  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 lojo

lojo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4421 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2015 - 11:53

Mam zamiar zrobić system zraszania  lub zmgławiania terrarium i moje pytanie jaka pompke dobrać każdy mowi że ulke a nie wystarczy zwykła pompka do spryskiwaczy? 






Similar Topics: system zraszania / zmgławiania     x


#2 bischop

bischop
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3875 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2015 - 12:54

Mam zamiar zrobić system zraszania  lub zmgławiania terrarium i moje pytanie jaka pompke dobrać każdy mowi że ulke a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 lojo

lojo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4421 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2015 - 13:01

możesz użyć nawet pompki od spryskiwacza samochodowego. Wszystko zależy od dyszy.

czyli nie każdą dysze mogę podłączyć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 bischop

bischop
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3875 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2015 - 13:19

czyli nie każdą dysze mogę podłączyć do pompki spryskiwacza? pytanie dlaczego? (jestem zielony w tym temacie)

pewnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4816 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2015 - 14:38

Polecam system MistKing. Zaprojektowany i produkowany przez naszego krajana Marti w Kanadzie. Zdaje sie, ze w Polsce jest juz dystrybutor tych systemow. Logo i link......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 lojo

lojo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4421 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2015 - 15:30

tylko cena tez robi swoje 5x taniej mi wyjdzie jak sam sobie zrobie







#7 Centhe

Centhe
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3702 dni
  • Poland / Podkarpackie / Przemyśl
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2015 - 17:46

ja u siebie jak kolega wyżej wspomniał mam zbiorniczek i pompkę z spryskiwaczy samochodowych na szrocie kupionym (21zł) do tego założyłem dyszę z butelki po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Przyczajony

Przyczajony

    Były pomocnik w dziale giełdowym

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3694 dni
  • Poland / Podlaskie / Suwałki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2015 - 18:42

Próbowałem z pompką od spryskiwaczy, pomysł nie udany za słabe ciśnienie trochę, proponuje odezwać się do @[member="Stoen"] a dostaniesz "ulkę" za grosze, wiem bo mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Stoen

Stoen

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3761 dni
  • Poland / Łódzkie / Zgierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 February 2015 - 20:00

Witam :) 

Takie pompeczki  - idealne do systemu zraszania - obsługujące do 5 dysz. 

Za taka pompke 35 zł - ewnetulanie redukcja na wężyk 4......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 bischop

bischop
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3875 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 February 2015 - 00:20

Próbowałem z pompką od spryskiwaczy, pomysł nie udany za słabe ciśnienie trochę, proponuje odezwać się do @[member="Stoen"] a dostaniesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by bischop, 22 February 2015 - 00:21.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.