Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


propozycja

- - - - -  
uniknięcie zakładania kolejnych podobnych tematów przez początkujących




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 jorijogidan

jorijogidan

    Miniony pomocnik na giełdzie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4342 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2015 - 21:43

Hej\!/

Co sądzicie o zrobieniu tabeli , która będzie działała w prosty sposób .
Osoba zamiast zakładać nowy temat z serii "jakiego pająka kupić na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: uniknięcie zakładania kolejnych podobnych tematów przez początkujących     x


#2 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13858 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2015 - 21:46

trochę nie rozumiem mechanizmu działania....opisz jakoś dokładniej. Ja znalazłem ostatnio taki moduł który wyświetla podobne tematy np przy pisaniu tematu ale nie działa to perfekcyjnie....to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 jorijogidan

jorijogidan

    Miniony pomocnik na giełdzie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4342 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2015 - 21:50

Powiedzmy ,że masz pola i wybierasz kategorie. Następnie klikając wyświetlają się tematy związane z danym gatunkiem lub podobnym tematem coś w tym stylu ..
Sądzę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13858 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2015 - 21:53

no ale to będzie dzięki bazie miniopisów z działu Gatunki, obok gatunku bedą powiązane tematy :) :) :) to jest to do czego zmierzamy od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 ubot

ubot
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5358 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 February 2015 - 15:27

Pytania tak czy siak będą się  pojawiały tak jak i inne tematy które były wałkowane milion razy.

Kwestia by je wywalać a autorów "nagradzać "......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13858 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 March 2015 - 14:38

ok żeby zamknąć temat póki co to na forum zostało wdrożone trochę zmian, które mogą trochę ograniczyć [brak jeszcze powiązania tematów w gatunkach, w drodze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.