Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Waga gekona, czy nie za mała?




  • This topic is locked This topic is locked
41 replies to this topic

#1 Melmanan

Melmanan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3619 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2015 - 22:43

Witam,

mój gekon, samica ma 37 miesięcy i waży według mnie, tylko 42g. Czy to nie za mało?

Do tego mierzy niecałe 20 cm, nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Melmanan, 29 January 2015 - 22:45.





Similar Topics: Waga gekona, czy nie za mała?     x


#2 ctx8096

ctx8096
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3722 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2015 - 23:01

Czy Ty w ogole cos wiesz na temat karmienia gekonow? Bo jak czytam to co napisales to mam wrazenie ze urwales sie z choinki. Gekona......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Melmanan

Melmanan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3619 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2015 - 23:13

Szarańcze 4-5 cm zjada odkąd ma 11 miesięcy i nie było nigdy z tym problemów. Witaminy oczywiście dostaje.

Jeśli zaś chodzi o podłoże jak chciałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 mariusz_d

mariusz_d
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5101 dni
  • Poland / Śląskie / Świętochłowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2015 - 23:23

Waga nie jest prawidłowa i nie może być przy takim sposobie karmienia. Waga powinna oscylować w granicach 60g. Zastanawia mnie ten fragment Twojej wypowiedzi:

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 kubson1069

kubson1069
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3712 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2015 - 23:24

Waga nie jest prawidłowa bo gekon nie jest prawidłowo karmiony! Moja około roczna samica waży 65 a jej koleżanka rok starsza również tyle samo. Gdzieś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Melmanan

Melmanan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3619 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2015 - 23:28

Waga nie jest prawidłowa i nie może być przy takim sposobie karmienia. Waga powinna oscylować w granicach 60g. Zastanawia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 ctx8096

ctx8096
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3722 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2015 - 23:29

No i najwazniejsze, nie zjedzona karmowke od razu wyjmujesz z terrarium a nie w nim ja trzymasz. Pogryzie Ci gekona jak bedzie spal i bedzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4279 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 January 2015 - 23:29

@[member="Melmanan"] - Twój sposób karmienia to tortury dla gekona. Nie masz się co obruszać, tylko posłuchaj nas i poczytaj. To, że Twój gekon żyje to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Jaguś, 29 January 2015 - 23:36.


#9 Melmanan

Melmanan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3619 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2015 - 23:37

No i najwazniejsze, nie zjedzona karmowke od razu wyjmujesz z terrarium a nie w nim ja trzymasz. Pogryzie Ci......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 ctx8096

ctx8096
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3722 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 January 2015 - 23:37



Nie czytałem, kupiłem gekona i wszystkie informacje zostały mi udzielone w zoologicznym.


Zasada jest taka, ze nigdy do konca......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.