Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
pokarm dla karaczanów




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 mistrzkuba4

mistrzkuba4
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4953 dni
  • Poland / Małopolskie / Skawina
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 January 2015 - 10:45

witam, posiadam karaczany tureckie dubie i planuje madagaskarskie, karmie głównie karmą dla psów i jabłkami oraz marchwia, jak wy karmicie swoja karmówke? 






Similar Topics: pokarm dla karaczanów     x


#2 Nektarynek

Nektarynek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3621 dni
  • Poland / Śląskie / Żory
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 January 2015 - 12:04

Ja sypiem im po prostu to wszędzie, a one to wyjadają. Dobrze sięsprawdza również miseczka, ale u mnie nie ma na taką miejsca...



#3 Radecky

Radecky
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3693 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Kalisz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 January 2015 - 16:33

Dobrej jakości karma dla psów/kotów, pokarmy dla rybek, produkty zbożowe (otręby, płatki), warzywa, owoce, mięso (nie przetworzone). Możliwości jest mnóstwo, ważne żeby karmówka była dobrze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4393 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 January 2015 - 17:41

U karaczanów stosuję mokry pokarm jako podstawę. Dostają codziennie owoce i gotowane warzywa, pieczarki, często ryż, kaszę, gotowane jajko lub mięso. Stale dostępne mają otręby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Alojz

Alojz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3665 dni
  • Poland / Pomorskie / Rumia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 February 2015 - 23:46

Moje Dubie(karaki argentyńskie) od jakiegoś tygodnia nie jedzą suchej karmy, a mam sprawdzoną bo od Kalinki z Pogony.pl. 

A......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 chloroplast

chloroplast
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4485 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 March 2015 - 21:57

nie bardzo wiem skąd pomysły aby karmić karaczany kocią karmą ?   przeczytajcie sobie skład...  pełno tam utrwalaczy lub polepszaczy.  


......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Gość_Pikulahay_*

Gość_Pikulahay_*
  • Gość

Posted 05 March 2015 - 21:10

Moja dubia i bladerusy mają ciągle wysypana jako "podłoże" mieszankę: otręby, płatki owsiane, karma dla rybek, sucha karma psia (pies się zawsze dziwnie patrzy jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.