Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Brak apetytu, brak aktywności, osłabienie




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Baku19

Baku19
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3412 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 December 2014 - 14:29

Witam, od 3 lat jestem posiadaczem jeża pigmejskiego "Emi", jak do tej pory nie miałem problemu z hodowlą. Jeż był aktywny ( kołowrotek, bieganie po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Brak apetytu, brak aktywności, osłabienie     x


#2 Misia

Misia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4507 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 December 2014 - 14:54

Jeż nie je 7-8 dni tragedia! Dlaczego do lekarza wybrałeś się dopiero 23 grudnia, skoro jeż przestał jeść 19 grudnia?! 

 

Na sygnale do lekarza,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Misia, 26 December 2014 - 14:56.


#3 Baku19

Baku19
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3412 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 December 2014 - 15:15

W piątek z rana dostała pelną miseczkę karmy, wieczorem patrze nic nie zjadła, cały dzien spała. Wieczorem dałem nową karmę plus świeża woda, w sobotę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 KamoJez

KamoJez
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3584 dni
  • Poland / Śląskie / Racibórz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 January 2015 - 13:52

Daj jej kawałek kiełbaski , albo czegoś mięsnego , byle by małe kawałki. Może jeżynka się skusi i zje. Byle by do poniedziałku. Potem odrazu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 fistach

fistach
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5124 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 January 2015 - 22:49

Witam,

dla mojej pary jeży uszatych bardzo podobnie rozwijała się infekcja układu pokarmowego. Nie chciały jeść, najpierw jeden, potem drugi. Byłam w kontakcie z zaprzyjaźnioną......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Baku19

Baku19
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3412 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 January 2015 - 17:34

Witam, niestety dla mojego jeżyka bylo już za późno, zbyt duże osłabienie organizmu oraz spore odwodnienie. Jeżyk dostawał zastrzyki z antybiotykiem, oraz specjalną karmę, która......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.