Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Opuchnięte oczka oraz ospałość na zmianę z nadpobudliwością.




  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 wicu

wicu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3702 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 October 2014 - 20:10

Witam serdecznie
Gatunek (nazwa łacińska i dodatkowo potoczna jeśli istnieje): Testudo horsfieldii
Wiek (w miesiącach lub latach): ok......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by doru, 20 November 2014 - 17:44.





Similar Topics: Opuchnięte oczka oraz ospałość na zmianę z nadpobudliwością.     x


#2 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3577 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 October 2014 - 00:43

Opuchliznę oczu na 99% powoduje podłoże - kostki bukowe i (w szczególności) siano. Dlatego jest zawsze odradzane, nie wiem dlaczego je masz. Zmień na ziemię......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 wicu

wicu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3702 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 November 2014 - 19:39

Pekińska, babka lancetowata, bazylia zielona i czerwona, mlecz suszony, mniszek, koniczyna suszona, krwawnik, rukola, cykoria mniej więcej to jada najczęściej, czasem w lato raz na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3577 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 November 2014 - 20:46

Ciężko jest podać konkretne proporcje, bo to zależy od rodzaju ziemi i glinki, trzeba samemu to wypracować. Generalnie podłoże powinno być na tyle zbite, żeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 wicu

wicu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3702 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 November 2014 - 07:55

Ciężko jest podać konkretne proporcje, bo to zależy od rodzaju ziemi i glinki, trzeba samemu to wypracować. Generalnie podłoże powinno być......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3577 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 November 2014 - 10:48

Kapusta pekińska jest dość uboga w błonnik, dieta żółwi powinna być wysokobłonnikowa. No i jak mówimy o warzywach to cały czas mam w głowie tony......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 wicu

wicu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3702 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 November 2014 - 22:08

Ok dzięki wielkie za pomoc :)
Nie mam zdjęcia tej glinki, ale też jest na niej napisane jakas tam wędkarska, ma podobny kolor, wiec chyba......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3577 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 November 2014 - 12:23

Ważne tylko, żeby to była glina wiążąca, nie rozpraszająca. Kolor to już jaki sobie wymyślisz, twardość jest ciężko określić w słowach. Generalnie ma być twardo,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 annchu

annchu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3657 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 November 2014 - 14:37

ja wyrzuciłam siano i oczka od razu doszły do siebie a też były troszku opuchnięte więc myślę że to może być przyczyną, jedna Pani kiedyś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 wicu

wicu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3702 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2014 - 12:17

Cześć, odświeżam temat aby zdać sprawozdanie co i jak z skorupką. Byłem z nim u weterynarza miał zrobione kompleksowe badania, i wyszło, że ma niedobory......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.