Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


biotop

- - - - -  
Dywagacje czysto teoretyczne




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 000001

000001
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3885 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 October 2014 - 20:56

Witam,od razu przejdę do nurtującej mnie rzeczy.

Zastanawia mnie,czy węże,które od kilku pokoleń są rozmnażane w niewoli,mogą przystosować się do środowiska,w którym żyją (załóżmy,że od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Dywagacje czysto teoretyczne     x


#2 knypol

knypol

    The Amel's King

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3980 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2014 - 11:48

Regiusy lubią się wspinać, ale są niezdarne i kluskowate i majestatycznie spadają :) ale raczej i tak będzie szukał ciasnych kryjówkek na ziemi.

Wysłane z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by knypol, 04 October 2014 - 11:49.


#3 000001

000001
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3885 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2014 - 17:46

Chociaż jedna osoba zechciała podzielić się swoją opinią.Trochę terrarystów post czytało,uznali go za głupi albo niewarty przemyślenia,skoro nic nie napisali.Miałem nadzieję,że zobaczę jakieś zażarte dyskusje,komentarze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 AndalouChien

AndalouChien
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5554 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2014 - 18:38

regiusy się wspinają i zbyt wysokie wysokości mogą się dla nich skończyć kontuzją.
jest pewna różnica między zwierzętami które przejmują zachowana, a predyspozycjami i w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by AndalouChien, 04 October 2014 - 18:38.


#5 000001

000001
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3885 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2014 - 18:46

Dlatego też miałem zamiar zamiar eksperyment przeprowadzić w niskim terra,chodzi mi po prostu o psychikę węża,nie o jego umiejętności (wiem że regi są niezdarne z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 luki79

luki79

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4613 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 October 2014 - 20:34

Ale nad czym tu dyskutować? nad pionowym terra dla rega?. A co w tym dziwnego, zrób by miał odpowiednią podstawę a do góry możesz dać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.