Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
jak oceniacie stan tego żólwia i dokładnie jaki to gatunek????




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 zbozowencja

zbozowencja
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3778 dni
  • Poland / Podlaskie / Suwałki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2014 - 19:06


Witam wszystkich!!
Jak w temacie jak oceniacie stan tego żółwia którego zaadoptowałem tydzień temu?? Jaki to jest dokładnie gatunek??

Attached Files






Similar Topics: jak oceniacie stan tego żólwia i dokładnie jaki to gatunek????     x


#2 DracoPL

DracoPL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5969 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2014 - 19:11

Trachemys scripta scripta ( żółtobrzuchy) Jak dla mnie to stan żółwia jest dobry. Z tego co widać po zdjęciach jest to jeszcze młody osobnik. Powiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by DracoPL, 24 September 2014 - 19:17.


#3 zbozowencja

zbozowencja
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3778 dni
  • Poland / Podlaskie / Suwałki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2014 - 19:21

dzięki wielkie przed adopcją przygotowałem się porządnie :) to jest chyba samczyk :)







#4 Gość_alpin__*

Gość_alpin__*
  • Gość

Posted 24 September 2014 - 21:31

Witaj. Ze zdjęć można pokusić się o stwierdzenie, iż jest to trachemys scripta scripta- samiczka. Potrzebne wyraźniejsze zdjęcie przednich łap. A teraz parę słów krytyki.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 zbozowencja

zbozowencja
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3778 dni
  • Poland / Podlaskie / Suwałki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2014 - 15:08

te akwa jet przejściowe bo chwilowo brak kasy :0 żółwia zaadoptowałem i bo poprzedni właściciel powiedział że go wypuści do jeziora :( tak wwięć myślę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7574 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2014 - 23:14

Ewidentny samiec we w miarę dobrej kondycji. 

 

Znając życie był na dość kiepskiej diecie, na co wskazują też nierównomierne przyrosty dobra suplementacja diety by......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Mateusz_Rawski, 25 September 2014 - 23:14.






#7 hecton

hecton
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5554 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 September 2014 - 10:40

Tak z ciekawosci po czym stwierdzasz @[member="alpin_"]; ze to samiczka?<br>
wg mnie samiec dlatego pytam.<br><br>
dolej wody jak najwiecej bestii do czasu przenosin do wiekszego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Gość_alpin__*

Gość_alpin__*
  • Gość

Posted 26 September 2014 - 12:10

@[member="hecton"] niestety zdjęcia na telefonie nie dały 100 % pewności, więc nie napisałem, że to na pewno samica. @[member="Mateusz_Rawski"] odpowiedział. Teraz przeglądając na kompie stwierdzam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 tomasz_lisiak

tomasz_lisiak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3658 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Pińczów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 November 2014 - 22:28

Dziwne adoptujesz żółwia i nie wiesz jakiego gatunku? nie wyobrażam sobie posiadania zwierzatka bez uprzedniej wiedzy o nim:) ...oki tylko moje skromne zdanie!







#10 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4371 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 November 2014 - 22:31

@tomasz_lisiak Czasem adoptując zwierzę nie znasz jego gatunku gdyż priorytetem jest wyrwanie go ze złych warunków, to po pierwsze. Po drugie nie odkopuj starych tematów......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.