Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Problem z pardalisem :( zachorował, przestał jeść.




  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#1 matka__

matka__
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7343 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 September 2014 - 19:07

Witam wszystkich! Mam niemały problem z żółwiem lamparcim. Żółw choruje już jakieś 2 miesiące. Zaczeło się od tego jak żółwie (bo jeszcze wtedy były 2)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by doru, 22 November 2014 - 00:16.





Similar Topics: Problem z pardalisem :( zachorował, przestał jeść.     x


#2 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4361 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 September 2014 - 19:23

Spróbuj się skontaktować z Panią Martą Marciniak. Jest b.dobrym specjalistą, może coś on-line doradzi lub poleci kogoś z Twoich okolic.  http://www.terrarium.pl/user/40843-marta-marciniak/



#3 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3913 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 September 2014 - 11:08

masz numer do kliniki Salvet (22) 670 20 42,  tam przyjmuje Pani Marciniak, opisz dokładnie całą sytuację , tak jak to zrobiłeś na forum, Pani......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 ewkagamma

ewkagamma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4998 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 September 2014 - 11:46

Z Łodzi nie jest daleko do Warszawy więc może poprostu go przywieź? Z tego co wiem to można zostawić chorego gada w lecznicy na kilka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3913 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 September 2014 - 11:51

@[member="ewkagamma"] i tu masz dobry pomysł , tym bardziej , że z Łodzi do centralnego w Warszawie pociąg leci około 50 minut jak dobrze pamiętam,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 aleksandra

aleksandra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7556 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 September 2014 - 13:01

Witam

Nie sądze aby zaszkodził im pobyt na świeżym powietrzu, chyba ze je zostawieś na noc, w nocy moze być za chłodno na takie maluszki.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 matka__

matka__
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7343 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 September 2014 - 18:20

Zółwie niestety to import fermówki z Tanzanii. Ten który zdechł to faktycznie miałem z nim problemy od początku. Był nieco apatyczny, raczej mało jadł, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 RobertM

RobertM

    Moderator: Kameleony

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6093 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 September 2014 - 23:26

Myślę, że nie ma to nic wspólnego z wypuszczeniem żółwi na zewnątrz i to zupełnie niezależnie czy byłyby tam tylko w dzień czy też były......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 matka__

matka__
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7343 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 September 2014 - 07:31

aśnie z tym jest chyba problem w lodzi, że nie ma typowego specjalisty od gadów. A bynajmniej nie udało mi się takowego specjalisty namierzyć. Do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3913 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 September 2014 - 07:39

@[member="matka__"] hej, pisałem Ci numer do Pani Marciniak, zadzwoń , na bank coś doradzi



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.