Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
żywienie żółwia lamparciego




  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1 Zuma

Zuma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3542 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 August 2014 - 17:23

Witam. Od 20 lipca jestem szczęśliwą posiadaczką żółwia lamparciego - tak myślałam. Nie jestem świeżakiem w hodowli tych pięknych gadzin. Wcześniej miałam żółwia greckiego -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by doru, 22 November 2014 - 00:25.





Similar Topics: żywienie żółwia lamparciego     x


#2 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3908 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2014 - 19:45

Zapytaj weta czy żółwiowi to nie zaszkodzi : jakiś czas temu ratowałem jaszczurkę, dla zwiększenia apetytu kupiłem w aptece syrop dla małych dzieci i podawałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Zuma

Zuma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3542 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 August 2014 - 19:54

Dzięki bardzo za podpowiedź z tym syropem. Wiem, że wet coś mówił, że w tym zastrzyku też jest coś na poprawę apetytu, ale na razie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Cecylia

Cecylia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5636 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 August 2014 - 22:29

Zuma, masz małego, zestresowanego i być może chorego żółwika. Leczysz go z czegoś, a on nie je i nie pije. Może umrzeć.

Dam ci rady......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Zuma

Zuma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3542 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 22 August 2014 - 14:08

Witam. Dziękuję Wam za wszystkie rady. Kąpiele wodne robię mu jak najbardziej codziennie. Wodę pije.Jak tylko pogoda na to pozwala to zabieram go na działkę,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Onsen

Onsen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6893 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 August 2014 - 08:08

Cecylia świetnie Ci napisała. Dajcie spokój temu żółwiowi i czas na aklimatyzację. Jeśli próbuje jeść to znaczy, że nie jest tak źle - nie ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Cecylia

Cecylia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5636 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 August 2014 - 09:47

Ja tu jeszcze dodam coś do pomyślenia= że żółw po zakupie, transporcie, nowym otoczeniu i oglądaniu dotykaniu jest w strachu, to dla niego stres, który......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Zuma

Zuma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3542 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 August 2014 - 11:37

Witam. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Niestety pomimo naszych starań Benek umarł w niedzielę. Tak jak pisałam daliśmy mu spokój. Stosowaliśmy tylko kąpiele. W sobotę wydawało......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7558 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 August 2014 - 13:11

Jeżeli będziesz myśleć o następnym żółwiu weź pod uwagę zwierzę, które jest już dłuższy czas po imporcie i najlepiej dawno nie widziało ani sklepu zoologicznego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6174 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 August 2014 - 15:31

i najlepiej nie kupuj maleństwa tylko podrostka, 10-12 cm (na tym etapie juz sie wykrusza część najsłabszych osobników)




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.