Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


odmiany barwne

- - - - -  
Potencjał genetyczny




  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Marcinus

Marcinus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6386 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2014 - 18:31

Moje pytanie kierowane jest głównie do użytkowników rozmnażających pytony królewskie. Ciekawi mnie pewna kwestia dotycząca rozmnażania wyżej wymienionych węży mianowicie tzw potencjał genetyczny, a dokładniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Potencjał genetyczny     x


#2 barik

barik

    Uprzednio moderator w działach wężowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4874 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2014 - 20:57

O ile krycie kolorowej samicy, samcem nominalnym jest raczej bez sensu, to już przy różnych odmianach, raczej nie ma znaczenia czy samiec jest tej odmiany,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 ZlotyM

ZlotyM
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4486 dni
  • Poland / Łódzkie / Pabianice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2014 - 22:51

Zwykle jednak samce są "bogatsze" dlatego, że są tańsze od samic i szybciej dojrzewają, ale to tylko moje zdanie.  

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 GPreptiles

GPreptiles
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6461 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 August 2014 - 10:32

Z tego co pamiętam to Colin Weaver pisał o tym na swojej stronie :).

Myślę, że to bardziej się odnosi do większych hodowli, bo jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.