Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Żołwica dziwnie sie zachowuje, nie wiem co robic




  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 OTHER

OTHER
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3704 dni
  • Poland / Mazowieckie / Siedlce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 August 2014 - 21:29

Witajcie

Swoje żólwice czerwonolice mam od przeszło 11 lat, od małego zółwia gdy prosto wyszly z jajek, ostatnio jedna z nich dosc dziwnie sie zachowuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Żołwica dziwnie sie zachowuje, nie wiem co robic     x


#2 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4500 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 August 2014 - 19:30

Na moje oko żółwica może jeszcze nosic jajka. Dla pewności zrób rentgen u weterynarza. Mozesz tez wypuscić ją z akwarium na spacer, w jakieś ciche......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 OTHER

OTHER
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3704 dni
  • Poland / Mazowieckie / Siedlce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2014 - 20:46

Staram sie je karmic co 3-4 dni, w okresie letnim wiecej, zawsze nabieraja apetytu po slonecznym dniu, ile im daje ciezko mi to okreslic, karmie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4500 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 August 2014 - 21:15

https://www.terrarium.pl/topic/426038-pomocna-tabelka-wypelnij-zanim-zalozysz-temat/  Tu masz tabelkę do wypełnienia. Pomoze nam to skorygowac ewentualne błędy a widzac po diecie to pewnie jakieś są. Mięso i owoce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Gość_alpin__*

Gość_alpin__*
  • Gość

Posted 02 August 2014 - 21:29

Dodam tylko od siebie, zanim wypełnisz tabelę, że żółwie nie przyswajają białka zwierzęcego, odkłada się tylko tłuszcz który powoduje odtłuszczenie organów wewnętrznych. W naturze zdarza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 OTHER

OTHER
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 3704 dni
  • Poland / Mazowieckie / Siedlce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2014 - 23:44

Tylko ze one mieso zwierzece jedza cale zycia od malego, i nigdy nic im nie bylo..., pozatym takze ryba, krewetki, granulki itp, pozatym ja im......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4500 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 August 2014 - 09:50

Proszę uzupełnij tabelkę. To chwila. Mimo, że wykrawasz tłuszcz widoczny, nawet najchudsze mieso zawiera tłuszcz którego się nie pozbędziesz. Granulki też nie powinny stanoić głównego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Dawid1980

Dawid1980
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3716 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2014 - 16:15

Other Kup : Mrożone stynki zbieraj póki są ślimaki te z muszelkami ( ja zamroziłem na zimę ok 1,5kg ) z roślinek to wodne (rzesa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Dawid1980, 28 August 2014 - 16:16.


#9 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7703 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2014 - 19:17

Mimo, że dieta ogólnie bardzo kiepska i do poprawy ogólnej to  w tym wątku widzę jeszcze jeden problem znaczący. 

 

Piszecie, że żółwie nie przyswajają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.