Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Poznawanie terenu- gryzienie i ślinienie.




  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 stworek

stworek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4051 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sanok
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 August 2014 - 15:09

Moja jeżówka ma już ponad rok. Odkąd pamiętam jest strasznie ciekawska i zawsze przeżuwa wszystkie materiały i przedmioty które są nowe i się do tego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Poznawanie terenu- gryzienie i ślinienie.     x


#2 BAXIOREK

BAXIOREK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3699 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 August 2014 - 18:08

Moje jeże też tak robią ;) przeżuwają co tylko popadnie, ale własnie najczęściej skarpetki czy pościel. Następnie ich ślina wędruje na kolce. Wydaje mi się,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 stworek

stworek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4051 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sanok
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 August 2014 - 20:03

@[member="BAXIOREK"] dzięki za odpowiedź. Ja teraz wróciłam do tradycyjnego problemu czyli jeż śpi w kuwecie xd. Nie umiał z niej korzystać ale załatwiał się w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 BAXIOREK

BAXIOREK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3699 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2014 - 08:13

Ja zrezygnowałem z kuwety.. Jeże załatwiają się w kołowrotku. Wymieniam po prostu wkładki co 2 dzień, kupki zbieram, trociny wymieniam 2 razy w tygodniu. Kuweta......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 stworek

stworek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4051 dni
  • Poland / Podkarpackie / Sanok
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 August 2014 - 08:56

@[member="BAXIOREK"] skąd ja to znam :) Moja też najchętniej robi do karuzeli. Tylko ja muszę ją myć bo mam inny model - bezwkładkowy,, teoretycznie ten......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 agasc13

agasc13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3735 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 October 2014 - 05:58

Mój też załatwiał się w kołowrotku, ale przeszkadzał mu zapach, tj. po zrobieniu "2" wysiadał, wąchał zdegustowany kołowrotek, robił rundkę po pokoju i tak, aż......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 sasusek

sasusek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3938 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Stargard Szczeciński
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 October 2014 - 20:24

Z racji że często mam wybite palce albo nadgarstki często mam ręce w bandażach moje jeżyki ich nie tolerują, muszą pogryźć cały bandaż w tym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 agasc13

agasc13
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3735 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 October 2014 - 15:00

Mojemu Fochatkowi  kuweta sluży do kąpieli piaskowych. Kiedy zalatwiał się w kołowrotku, podkładaliśmy pod kołowrotek biały ręczniczek papierowy - łatwiej się sprzątało, a jeż sam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Urszula

Urszula
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3758 dni
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 October 2014 - 17:13

Mój Dziubol mamla wszystko co tylko nadaje się do mamlania-najbardziej lubi skarpetki ;) Kupiliśmy mu drybeda i boję się czy nie nażre się tych kłaczków,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.