Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Co się dzieje z moim skorpionem?




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 izumi

izumi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3568 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Ostrowiec Świętokrzyski
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 July 2014 - 15:38

Hej, mam młodego H. petersii, po dwóch linieniach. Jeszcze wczoraj widziałam, jak maszeruje sobie po terrarium, a dzisiaj znieruchomiał. Postawę ma normalną (nie położył ogona,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Co się dzieje z moim skorpionem?     x


#2 pablo102425

pablo102425
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4576 dni
  • Czech Republic
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 July 2014 - 19:13

Długo go masz?

 

Możliwe że był chory, możliwe że karmówka była jakaś wadliwa. Karmiłeś nią inne zwierzęta? Choć z własnego doświadczenia mam wrażenie że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 izumi

izumi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3568 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Ostrowiec Świętokrzyski
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 July 2014 - 20:12

Mam go od września, ostatnia wylinka była w październiku - to mnie martwiło, że tak długo nic się nie dzieje. Karmówkę miał zawsze taką samą,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Alfrigg

Alfrigg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3780 dni
  • Poland / Opolskie / Nysa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 July 2014 - 20:48

A czym jest wilgotność "naprawdę w porządku"? O tej porze roku bardzo łatwo o przesuszenie. 



#5 izumi

izumi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3568 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Ostrowiec Świętokrzyski
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 July 2014 - 20:55

Dobrze zwilżony torf i spodeczek, w ktorym ciągle była woda. Określiłam, że naprawdę w porządku, miałam na myśli, że taka, jak zawsze miał, nic się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 pablo102425

pablo102425
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4576 dni
  • Czech Republic
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 July 2014 - 05:45

Jeśli uważasz że skorpion warunki miał idealne to musiało go coś zżerać od środka. Skorpiony są dziwne i bardzo mało poznane. Nie zauważysz u nich......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Cztery_kontynenty

Cztery_kontynenty
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4739 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2014 - 17:42

A czym jest wilgotność "naprawdę w porządku"? O tej porze roku bardzo łatwo o przesuszenie. 

Dlaczego sądzisz,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 e30KoNiK

e30KoNiK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4197 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 August 2014 - 08:30

Dlaczego sądzisz, że o tej porze roku jest bardzo łatwo o przesuszenie?
Mając Rt2,higrometr, i np kabel. Temperatura w moim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Cztery_kontynenty

Cztery_kontynenty
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4739 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 August 2014 - 20:57

Np dla tego, że przy takiej pogodzie spada wilgotność otoczenia, co skutkuje przyśpieszonym parowniem.

A co ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by lusaka, 08 August 2014 - 21:09.






#10 e30KoNiK

e30KoNiK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4197 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 August 2014 - 22:59

Temperatura jest tylko jednym z czynników mających wpływ na prędkość parowania. Na intensywność ma również wpływ ciśnienie i wilgotność wzgledna, stąd wynika, że jeśli wilgotność......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.