Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący jaszczurki

- - - - -  
oświetlenie w terrarium




  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 Ava

Ava
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3795 dni
  • Poland / Łódzkie
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 March 2014 - 20:28

Bardzo proszę o rady osób które znają się na tym w praktyce ;)

Zakładam terrarium będzie mieć 46 cm wysokości jakie kupić do tego oświetlenie-ogrzewanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: oświetlenie w terrarium     x


#2 paweel25

paweel25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3934 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2014 - 20:32

Po pierwsze to co to ma być za gatunek podaj pełne wymiary terra. Skad mamy wiedzieć jaką chcesz uzyskać temperature


#3 Ava

Ava
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3795 dni
  • Poland / Łódzkie
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 March 2014 - 20:36

wymiary terra to 46x80x43 dla agamy brodatej







#4 paweel25

paweel25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3934 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 March 2014 - 21:08

Nie no chyba ci się pomyliły gady to terra się nie nadaje kolego chyba ze te 80 to szerokość i terra ma być tymczasowe. Bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Ava

Ava
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3795 dni
  • Poland / Łódzkie
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 April 2014 - 07:54

Nic mi się nie pomyliło i nie jestem kolegą. Terrarium z tymi wymiarami jest dla małej agamki, kiedy podrośnie będzie przeniesiona do takiego jakiego potrzebuje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Makto

Makto

    Miniony Moderator na agama brodata i karłowata.

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4231 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2014 - 08:10

Ja myślę, że autor powinien zapoznać się z tematami w dziale dla brodaczy i henryków bo takich tematów masz tam mnóstwo i na pewno znajdziesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Damian8787

Damian8787
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5276 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 April 2014 - 10:34

Lepiej odrazu kupić większe agamy szybko rosną i nawet się nie zorientujesz a będzie trzeba nowe kupić. Co do oświetlenia się nie wypowiadam bo mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 kalinka

kalinka

    Była moderator oraz współautorka pogona.pl

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4475 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 April 2014 - 11:48

@[member="Ava"] podając wymiary terrarium podaje się w pierwszej kolejności długość :) Dlatego koledzy myśleli, że chcesz zaserwować agamce terrarium wysokie na 80 cm ;) Ava......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.