Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Lampropeltis pyromelana woodini tempo wzrostu.




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 torek

torek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3880 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 March 2014 - 22:04

Witam.

 

Na początku stycznia zakupiłem młodego Lampropeltisa. Miał koło 30cm długości i zważyłem go na 8g. Minęły dwa miesiące, wąż zrzucił dwie wylinki, zjadł......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Lampropeltis pyromelana woodini tempo wzrostu.     x


#2 mordd

mordd
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7504 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2014 - 15:31

Nie ma czegoś takiego jak właściwe tempo wzrostu. Nie ma punktów odniesienia. A juz zwłaszcza u tego gatunku. Doprowadzenie do dorosłości samca pyro/knoblochi zajęło mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 torek

torek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3880 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2014 - 22:40

Dziękuje za odpowiedź, uspokoiłeś mnie. Co prawda wężyk wygląda dobrze, jest w dobrej kondycji i żywotny, ale zaniepokoił mnie trochę ten powolny wzrost i postanowiłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 mordd

mordd
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7504 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2014 - 10:04

Tak, sa bardzo duze roznice. Gatunki cieplolubne zle znosza tradycyjne zimowanie ze sporym spadkiem temperatury. Nie lubia tego np szeroko rozumiane "hondurensis", ktorym wystarczy zaciemńienie.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 karu

karu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6548 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 March 2014 - 14:47

Pyromelany są bardzo specyficzne. U mnie dorosła para jest bardzo wymyślna jeśli chodzi o karmówkę, raz myszy, raz szczurki a dwa razy nic ;)
Dasz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 torek

torek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3880 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2014 - 22:21

Mój sznurówek (około 35cm), wciąga zawsze i wszystko, np. po dwa oseski na raz i mam nadzieję, że się to nie zmieni :) Dzięki, chłopaki,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.