Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


biotop

- - - - -  
Grupowka H. incei a zachowanie osobników




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Sterios

Sterios
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3812 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2014 - 19:19

Witam mam grupowke H. incei mniej wiecej L5/L6 i zaobserwowalem jak ptaszniki tupia przednimi 2 parami o pajeczyne co to może oznaczać? Mi sie jedynie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Grupowka H. incei a zachowanie osobników     x


#2 Alex94 Banned

Alex94
  • Zbanowani
  • Z nami od: 4097 dni
  • Sweden
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2014 - 20:38

A nie masz przepadkiem samic i samców razem? :D bo jak masz to może oznaczać nawoływanie do kopulacji :D wątpię w to aby to była......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Sterios

Sterios
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3812 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2014 - 20:43

moze nie wiem :) mam ich tam niby 5;p ale juz sie nawoluja jak sa L5/L6?:) pojemnik sprawde. Loading....18 dlugosci, 15 szerokosci, wysokosci 9. Mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Happy_Fubu

Happy_Fubu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4026 dni
  • Poland / Śląskie / Mysłowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2014 - 22:15

Ciekawa sprawa :P swoja droga hodowla grupowa ptaszników naziemnych raczej do częstych nie należy :P osobiście miałem swojego czasu grupówke P. regalis'ow i czegos takiego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Sterios

Sterios
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3812 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2014 - 23:25

i nie wiem czy mam rozdzielić je czy nie:/ mają sporo jedzenia ale jeden wogóle nie je. I wszystkie bardziej zainteresowane wspólnymi zapasami i przeganianiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Dharsmi

Dharsmi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4831 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radzymin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 March 2014 - 22:12

Też mam grupówkę H.incei - w tej chwili cztery sztuki w stadium L6. Zaobserwowałem podobne zachowanie. Przy poruszaniu się po pudełku, jeżeli oddalą się od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by psycho1996, 13 March 2014 - 23:09.
Wylinka to nie proces linienia!






#7 Sterios

Sterios
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3812 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 March 2014 - 19:09

Też właśnie mi się wydaje, że się komunikują. Obecnie trzy sztuki zasypały wejścia do norek i pewnie szykują się do linienia (zapewne na L7). Jeden wychudzony,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Patryk_B, 14 March 2014 - 19:30.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.