Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Jakie ryby rzeczne do żółwia czerwonolicego ?




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 pasiu033

pasiu033
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3992 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 January 2014 - 18:38

Witam chciałbym sie dowiedzieć czy żółw może jeść w całości ryby złowione w rzece. Jeśli tak to chciałbym wiedzieć jakie gatunki ryb może jeść i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by joanna27, 03 August 2014 - 21:04.





Similar Topics: Jakie ryby rzeczne do żółwia czerwonolicego ?     x


#2 Gość_alpin__*

Gość_alpin__*
  • Gość

Posted 12 January 2014 - 21:26

Wszystkie ryby może wcinać :) Tylko, że jak wpuścisz mu większe ryby to je pokaleczy zanim je "załatwi" A chyba nie chcesz mieć w akwa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 OleK

OleK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6393 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 January 2014 - 17:44

Większość ryb, które można spotkać w naszych wodach nie wytrzyma długo w akwarium z żółwiem, między innymi z powodu zbyt wysokiej temperatury i za małej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Mesjah

Mesjah
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3997 dni
  • Poland / Opolskie / Strzelce Opolskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 January 2014 - 18:42

Dokładnie jak wyżej ;) i w sumie lepiej zostać przy rybach akwariowych. Niektóre mnożą się dosłownie na potęgę ;) :)


#5 czeplin79

czeplin79

    Moderator w działach: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3915 dni
  • Poland / Mazowieckie / Jabłonna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 February 2014 - 15:29

no ja proponuję karaski i małe płoteczki, jak lubisz chodzić na rybki to będziesz miał karmę za free, ja w akwa mam brzęczyk i nawet......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Dolo

Dolo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3899 dni
  • Poland / Podkarpackie / Dukla
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 February 2014 - 23:48

Ja kiedyś do żółwia wsadziłem jakiś narybek (akwa z filtrem) narybek przeżył i był na tyle duży, że okazał się brzanką i wypuściłem go z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 joanna27

joanna27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4362 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 February 2014 - 11:50

Wszystkie ryby będą ok jeśli będą podawane z wnętrznościami :) ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że jeśli posiadasz w akwarium inne ryby to odradzam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.