Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


biotop

- - - - -  
Hardun (przygotowania domu)




  • This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

#1 Gość_Pikulahay_*

Gość_Pikulahay_*
  • Gość

Posted 12 January 2014 - 16:42

Witam

 

Jako że będzie to moje pierwsze terrarium i jednocześnie "pierwsza jaszczurka" proszę o informację jakie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Pikulahay, 12 January 2014 - 16:46.





Similar Topics: Hardun (przygotowania domu)     x


#2 Yaten

Yaten
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6046 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Elbląg
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 January 2014 - 10:42

Widać, że terrarium wypasione będzie :) Mam jednak kilka uwag:

- Nie wiem jak się sprawdzi mieszanka piasku z torfem. Przez większość czasu trzymałam moje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Gość_Pikulahay_*

Gość_Pikulahay_*
  • Gość

Posted 14 January 2014 - 16:16

Wielkie podziękowania za sugestie.

 

1. Odnośnie podłoża to sugerowałem się tym opisem :-D

2. Co do piaskowca to zastanawiam się nad "Atlas......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Pikulahay, 14 January 2014 - 16:36.






#4 PiotrekW

PiotrekW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4084 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 January 2014 - 19:23

Moim zdaniem to terrarium będzie za małe dla jednego osobnika a nie parki bo one są bardzo podobne do agam brodatych. Jak już tak bardzo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Yaten

Yaten
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6046 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Elbląg
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 January 2014 - 20:54

A już nie pamiętam co sama napisałam w opisie ;p

 

Oczywiście nie ma górnej granicy jeśli chodzi o wielkość terrarium. Przytoczony wyżej gatunek nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Gość_Pikulahay_*

Gość_Pikulahay_*
  • Gość

Posted 14 January 2014 - 22:29

A w tym sklepie, w ofercie mają harduny, zerknij :
http://www.terrarium.pl/company/42-hardun-lodz-hurtownia-zoologiczna/

 

Wielkie dzięki, już wysłałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Pikulahay, 14 January 2014 - 22:37.






#7 PiotrekW

PiotrekW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4084 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 January 2014 - 07:15


Oczywiście nie ma górnej granicy jeśli chodzi o wielkość terrarium. Przytoczony wyżej gatunek nie przekracza ma ok. 30 cm długości.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Yaten

Yaten
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6046 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Elbląg
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 January 2014 - 08:39

Nieee no, nie rób klimatyzacji z lodówki ;D 30* to bardzo przyzwoita temperatura dla tych gadów. Przed przeprowadzką moje mieszkały w pokoju, gdzie latem w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Gość_Pikulahay_*

Gość_Pikulahay_*
  • Gość

Posted 15 January 2014 - 09:54

Przed przeprowadzką moje mieszkały w pokoju, gdzie latem w dzień miewałam nawet 36*, a jaszczury wręcz "piały z radości"......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Pikulahay, 15 January 2014 - 09:57.






#10 PiotrekW

PiotrekW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4084 dni
  • Poland / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 January 2014 - 12:52

 

Co do wymiarów terrarium to dzięki PiotrekW przeprowadziłem dalsze dochodzenie i okazało się że muszę zaryzykować rozwodem bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.