Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Partner dla samicy Boa Cross sunset




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 mikaziomek

mikaziomek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3973 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bolesławiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 January 2014 - 14:05

Mam takie pytanie, jaki samiec będzie odpowiedni dla mojej samiczki hypo hog i jakie potomstwo da połączenie ich.

Najlepiej żeby ktoś podał kilka wariantów.

Z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Partner dla samicy Boa Cross sunset     x


#2 Borka_

Borka_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4322 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 January 2014 - 16:39

Cóż, teoretycznie możesz łączyć z dowolnym samcem. Pytanie - co chcesz osiągnąć? Nie ma czegoś takiego jak "najlepszy samiec", wszystko zależy od tego, co chcesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 mikaziomek

mikaziomek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3973 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bolesławiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 January 2014 - 17:48

masz rację bo nie znam się na odmianach (a raczej nie ogarniam tego) w zasadzie w 90% tego co znalazłam w serwisie to niestety linki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Borka_

Borka_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4322 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 January 2014 - 18:15

Ze zbożówkami jest dokładnie tak samo :D To są te same mechanizmy dziedziczenia, nawet część mutacji oznacza to samo, np. albino (amel), anery, czy snow.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 mikaziomek

mikaziomek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3973 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bolesławiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 January 2014 - 18:24

myślałam nad drugą panną ale w końcu jak kiedyś "przytrafią" się maluszki to jest wtedy ogromna radość ;)

tak jak w tym roku po 7......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Borka_

Borka_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4322 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 January 2014 - 13:19

Jeśli kupisz samca Hog, to co potem z teoretyczną połową maluchów w miocie, które nie będą hyposami? Będziesz sprzedawać jako "3/4 Hog Island"? Nawet, jeśli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 mikaziomek

mikaziomek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3973 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bolesławiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 January 2014 - 17:36

dzięki za podpowiedź i posłucham się, nie będę tworzyć sybilingów mimo że one mi się podobają ;) nie znaczy to że znajdę w domu miejsce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.