Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Problem ze wspinaczką. Brak siły i słabe mięśnie.




  • This topic is locked This topic is locked
47 replies to this topic

#1 maco81

maco81
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4818 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2014 - 19:20

Witajcie

 

Chciałem podzielić się z Wami radością jaka mnie spotkała, gdyż do naszej rodziny dołączył wczoraj kolejny smok - Albert, który już od pierwszych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Problem ze wspinaczką. Brak siły i słabe mięśnie.     x


#2 maco81

maco81
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4818 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2014 - 20:18

Dzięki Yui, wiem, że bez weta się nie obędzie, ale na początek chociaż pomogę mu tak jak napisałaś. Przy okazji byłbym wdzięczny za jakiś kontakt......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 jacek_zoo

jacek_zoo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5111 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelcz-Laskowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2014 - 20:21

we wroclawiu jest dobry od gadow, tomasz piasecki, mi pieknie wyprowadzil kamka po pogryzieniu przez psa, z legami nie wiem ale generalnie od gadow bardzo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 maco81

maco81
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4818 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2014 - 20:23

we wroclawiu jest dobry od gadow, tomasz piasecki, mi pieknie wyprowadzil kamka po pogryzieniu przez psa, z legami nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 slow

slow

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4112 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 January 2014 - 20:36

a że ja się jeszcze tak doskonale nie znam, to ci tylko pogratuluję.
rozumiem twoją radość, bo sama od kilkunastu dni posiadam nowego legwana, on......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4351 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 January 2014 - 21:16

Rob tak jak Zuza pisze i gdzies czytalam, ze mozna konary owinac lianami, sznurkiem by latwiej mu bylo sie chwycic. To male terrariu nie wiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4282 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 January 2014 - 22:07

Masz pięknego samca i nie poddawaj się, bo z tego co piszesz to trafił Ci się skarb o cudownym charakterze. Ja miałam takie same problemy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 maco81

maco81
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4818 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2014 - 01:12

I po zabiegach:

Wykąpałem go w ciepłej wodzie z rumiankiem, po kilku minutach zrobił ładną, ale małą kupkę. W wodzie masowałem mu łapy wg wskazówek,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 maco81

maco81
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4818 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Krotoszyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2014 - 07:17

Zmontowałem na szybko filmik z pierwszych chwil w domu naszego Alberta i jego partnerki Rosi. Możecie ocenić jego poruszanie się i zachowanie.
 
[sharedmedia=videos:videos:492]







#10 jarecki_731

jarecki_731

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4919 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Głogów
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 January 2014 - 10:21

Nie jest z nim tak zle ,radzi sobie .Trochę ćwiczeń ,odpowiednia dieta i powinno byc dobrze.Na chorego nie wygląda ,jest trochę chudy ,ale ogólnie jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.