Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Idzie zima zła ...



  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 GoodCharlotte

GoodCharlotte
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6866 dni
  • Poland / Śląskie / Tarnowskie Góry
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 September 2005 - 10:36

Zimno buro. Słoneczko mimo, że grzeje to temperatura niezachęcająca do wycieczek. Nawet mlecze nie są już tak zielone. Fasolka żółknie, liście spadają. Babki lancetowatej jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Idzie zima zła ...     x


#2 Rysiek

Rysiek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 September 2005 - 11:31

Po co Ci teraz zapasy zieleninki, gdy jeszcze wszystko można znaleźć na działce, na łące lub w lesie? Mlecz i jasnotę udawało mi się znaleźć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Cinnamon

Cinnamon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6801 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 September 2005 - 11:40

Zielono jeszcze, zielono, dzisaj nawet kwitnącego mlecza udało mi się znaleźć:D
Ale o zimie myśleć trzeba. Wysiać zielenine domową, bo na niektórych pisze,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 GoodCharlotte

GoodCharlotte
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6866 dni
  • Poland / Śląskie / Tarnowskie Góry
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 September 2005 - 14:16

Hmm ja też mam koniczynę pastewną. Ale nasionka to brat załatwiał u kolegi. Rozpleniło się to nieźle. Nie wiem gdzie można kupić, ale popytaj hodowców......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.