Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Małe kameleony - Niejadek, chudzina i abstynencja - pytania początkującego




  • This topic is locked This topic is locked
94 replies to this topic

#1 syndii

syndii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4106 dni
  • Poland / Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 November 2013 - 15:04

Witam,

 

na wstępie przepraszam za zakładanie nowego tematu (czytałam wiele wszystkiego i już sama się pogubiłam).

 

Od wczoraj jestem w posiadaniu trzech kameleonów......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Małe kameleony - Niejadek, chudzina i abstynencja - pytania początkującego     x


#2 paweel25

paweel25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3936 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 November 2013 - 15:19

Czy ty tak na serjo ?? Terra dla 3 kameleonów 40x22x 26 to jak pudełko po butach. W takim to możesz trzymać płaczki a nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Khal_Drogo Banned

Khal_Drogo
  • Zbanowani
  • Z nami od: 3814 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 November 2013 - 15:24

Pawle zamiast 'jechać' po osobie która już ma może powinieneś się podzielić wiedza zamiast offtopowac temat ...

 

A więc tak  sprawdź czy ten opisany......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Khal_Drogo, 23 November 2013 - 15:26.






#4 syndii

syndii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4106 dni
  • Poland / Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 November 2013 - 15:30

Są one tak małe, że nie wyobrażam sobie ich w wielkim terrarium które też posiadam... na wysokość około 170 cm. Wydaje mi się że w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by syndii, 23 November 2013 - 15:34.


#5 Khal_Drogo Banned

Khal_Drogo
  • Zbanowani
  • Z nami od: 3814 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 November 2013 - 15:40

NIe martw się takimi docinkami, czasami po prostu niektórych ponosi i nie dopytają wszystkich faktów a już by słali na ścięcie :P

Oki to czekamy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 syndii

syndii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4106 dni
  • Poland / Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 November 2013 - 15:46

Nie przejmuje się tym. Wiedziałam dobrze, że znajdzie się ktoś kto uzna, że "mam NIEPOKOLEJI w głowie". Ważniejsze dla mnie to, żeby się dowiedzieć co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 paweel25

paweel25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3936 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 November 2013 - 15:54

Kobieto takie rzeczy to ty powinnaś wiedzieć zanim zakupisz gada. W dodatku teoje kameleony maja prawie 3 miesiace. Na oko powinny mieć okolo 15cm wieć.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 ewkagamma

ewkagamma
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4995 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 November 2013 - 16:08

Mało wiem o kameleonach-ale podobno nie trzyma się w stadku....

No i zgadzam się z Paweel że najpierw wiedza-a potem kupno.

Przeczytajcie temat o gekonku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 syndii

syndii
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4106 dni
  • Poland / Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 November 2013 - 16:14

Około 32 stopni pod. Co do stada czytałam, że jeżeli jest tzw 'harem' czyli samiec i reszta samice to nie ma przeciwwskazań. Mają ok 10......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by syndii, 23 November 2013 - 16:16.






#10 paweel25

paweel25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3936 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 November 2013 - 16:56

Podnieś troszkę temperaturę tak do 28 i pod promiennikimem nawet do 35. Może troszke pomoże



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.