Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący jaszczurki

- - - - -  
Płaczek nie chce wyjść z kryjówki.




  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 matyldziok

matyldziok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4817 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 November 2013 - 15:31

Witam! Mam problem z płaczkiem... otóż w środę wieczorem zakupiłam 2 gekony, mają po około 9cm. Terrarium było robione na zamówienie w GadyGady. Jego wymiary......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Płaczek nie chce wyjść z kryjówki.     x


#2 paweel25

paweel25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3933 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 November 2013 - 16:36

Daj im na jakiś czas spokuj;) płaczki są dosyć płochliwe. Minie sporo czasu zanim zacznom swobodnie śmigać po terra. Nie grzeb tam nic napewno nic......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 matyldziok

matyldziok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4817 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 November 2013 - 16:46

Bardzo dziękuję, trochę pewniej się teraz czuję :3 Płaczek pokazał się na chwilę, więc wiem, że wszystko z nim dobrze :D







#4 paweel25

paweel25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3933 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 November 2013 - 16:58

Musisz im dać troche czasu. Z czasem zwiększaj obecność przy terra i napewno się oswoją;) Ja swoje lamparty oswajałem około 3 miesiące ;) pamietaj że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 matyldziok

matyldziok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4817 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 November 2013 - 17:13

Wezmę to pod uwagę :) Jeszcze raz dziękuję.



#6 WatGecko

WatGecko

    Pomocnik w dziale jaszczurki

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3874 dni
  • Ireland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 November 2013 - 18:32

To w gady-gady nie mają małych świerszczy? Mają bardzo duży asortyment pod względem karmówki :małe świerszcze,muszki owocówki,żuczki hawajskie. Bardzo polecam :)

 

http://www.gady-gady.pl/shop/index.php/pl/karmowka/karma1?page=shop.product_details&flypage=eny_fly_default.tpl&product_id=767&category_id=57

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 matyldziok

matyldziok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4817 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 November 2013 - 19:00

Wiem, że w Gady-Gady mają małe świerszcze, ale jaszczurki zostały dostarczone do mnie przez znajomych. Oni je odbierali, a ja zadzwoniłam już za późno z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 WatGecko

WatGecko

    Pomocnik w dziale jaszczurki

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3874 dni
  • Ireland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 November 2013 - 23:29

A to już jasne ;) a tak przy okazji bardzo przyzwoite terrarium.



#9 bartozarzycki

bartozarzycki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4087 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 November 2013 - 18:48

Z doświadczenia wiem, że płaczki zdecydowanie chętniej wychodzą z kryjówek, jeśli terra dogrzewa im się od góry żarówką, pod którą mogą się wygrzewać. Nie ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 BlachaSk8

BlachaSk8
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5416 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2013 - 12:37

Przy sporyn poświęceniu można te gady naprawde bardzo dobrze "oswoić". Choć sam nie mam z nimi doświadczenia, to dość sporo pisałem o nich z userką......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.