Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Druga wylinka felsumy madagaskarskiej w ciągu półtora tygodnia.




  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 weeeeest

weeeeest
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3854 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzeszcze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 October 2013 - 20:11

Sprawa wygląda następująco w tamten poniedziałek dostałem od znajomego, który postanowił skończyć przygodę z terrarystyką felsume madagaskarską. Smoczek ma 1.5 roku i zaledwie 17cm wielkości......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Druga wylinka felsumy madagaskarskiej w ciągu półtora tygodnia.     x


#2 WatGecko

WatGecko

    Pomocnik w dziale jaszczurki

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3874 dni
  • Ireland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 October 2013 - 21:51

Bardzo mnie zainteresowało to że napisałeś że faszerował ją witaminami żeby nie urosła....... Pierwszy raz o takim czymś słyszę i chciałbym żeby ktoś się również......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by WatGecko, 14 October 2013 - 21:52.


#3 Reptileman

Reptileman
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5558 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2013 - 01:41

Z tymi witaminami to totalna bzdura, felsuma może sama z siebie jest taka mała lub po prostu skarłowaciała co się zdarza jak się trzyma jaszczurkę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 weeeeest

weeeeest
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3854 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzeszcze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2013 - 05:02

w takim małym terrarium dał mi felsume podobno trzymał w większym (nie wiem nie widziałem) O bambusach oczywiście nie zapomniałem natomiast dziwiło mnie to że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Reptileman

Reptileman
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5558 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2013 - 13:59

Jest niebezpieczne jeśli nie została zrzucona poprzednia, może sobie teraz w tych samych miejscach nie poradzić z zerwaniem skóry co może doprowadzić do martwicy jeśli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Reptileman, 15 October 2013 - 14:12.


#6 WatGecko

WatGecko

    Pomocnik w dziale jaszczurki

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3874 dni
  • Ireland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2013 - 18:09

Jednym słowem twój kolega nie za dobrze się opiekował tą jaszczurką mam nadzieję że dostałą się w dobre ręce oraz że przejdzie udanie wylinkę.Przy łapaniu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 weeeeest

weeeeest
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3854 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzeszcze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2013 - 19:37

Dzisiaj przy przenosinach do nowego terrarium miałem problem ze schwytaniem gadzinki ale się udało. Poczekam do jutra i jeśli faktycznie nie zrzuci całej wylinki postaram......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 WatGecko

WatGecko

    Pomocnik w dziale jaszczurki

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3874 dni
  • Ireland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2013 - 19:48

Z aklimatyzacją to różnie bywa zależy od jaszczurki.Mi się wydaję że mniej więcej tydzień to takie przystosowanie się do terrarium mój gekon jak wszedł do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by WatGecko, 15 October 2013 - 19:48.


#9 weeeeest

weeeeest
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3854 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzeszcze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 October 2013 - 19:55

No właśnie felka też siedzi cały czas na podłożu schowana za korą dębu korkowego w ogóle nie chodzi po bambusach czy gałęziach ale myślę, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 weeeeest

weeeeest
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3854 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzeszcze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 October 2013 - 12:41

Dzisiaj postanowiłem pomóc smoczkowi z wylinka wziąłem ją na wilgotne ręce porządnie spryskałem wodą gadzine i delikatnie palcami i pincetą ściągłem martwy naskórek z połowy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.