Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
E.tergestinus samica w drugiej ciąży?




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 Yooozak

Yooozak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4917 dni
  • Poland / Mazowieckie / Ostrołęka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2013 - 19:40

Witam. Miałem parke E.tergestinus dorosłą, jakies 4 miesiace temu zjadła samczyka, 2 miesiace temu miała młode. Teraz wydaje mi sie ze znowu jest zapłodniona bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: E.tergestinus samica w drugiej ciąży?     x


#2 pablo102425

pablo102425
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4571 dni
  • Czech Republic
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2013 - 20:13

U Euscorpiusów jak na razie chyba nikt nie zauważył tego aby spermatofor był wykorzystywany kilka razy. Jednak może są jakieś dane których nie znam. Możliwe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Yooozak

Yooozak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4917 dni
  • Poland / Mazowieckie / Ostrołęka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2013 - 20:30

Okej, takze dalej pozostaje jako raczej niezapłodniona. Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam ;)







#4 Daedin

Daedin

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4233 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2013 - 20:45

Skorpiony ogólnie mają duże możliwości dysponowania materiałem rozrodczym. Przechowywanie nasienia, dzielenie materiału na kilka razy, przetrzymywanie embrionów... Chociaż nie posiadam sprawdzonych informacji na temat tego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Yooozak

Yooozak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4917 dni
  • Poland / Mazowieckie / Ostrołęka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2013 - 21:00

Poprzedni miot nie był liczny (20sztuk) wiec moze teraz bedzie drugie 20 :p Dobra pożyjemy, zobaczymy. Dzięki  ;)




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.