Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Czy pająka da się przekarmic?




  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Khaleesi

Khaleesi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4052 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 June 2013 - 21:05

Postanowiłam spróbowac sił w hodowli pająków jednak by nie marnowac kasy na coś co może mi się nie do końca spodobac postanowiłam złapac zwykłego kątnika,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czy pająka da się przekarmic?     x


#2 xXmarekXx

xXmarekXx
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4687 dni
  • Poland / Podkarpackie / Przeworsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 June 2013 - 21:26

Nie raczej się nie da pająk sam odmówi pokarmu jak będzie nakarmiony do syta ,choć czasem odwłok może przypominać balonik napompowany do pełna który zaraz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Lucifer2321

Lucifer2321
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4035 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 June 2013 - 21:27

Pająka nie da się przekarmić, one wiedzą ile muszą zjeść. Moja teoria jest taka, nie radzę jej karmić do syta, ponieważ teraz się naje a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Beliar

Beliar

    Miniony moderator: Ptaszniki

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7100 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 June 2013 - 10:02

Miałem przypadki przekarmionych ptaszników. Ostatnio był to P. murinus w stadium jakoś L4. Odwłok miał ponad dwukrotnie większy niż karapaks (wpływ na to miało karmienie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.