Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Kameleon Jemeński - pomoc



  • This topic is locked This topic is locked
60 replies to this topic

#1 Sharen

Sharen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3992 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2013 - 12:11

Witam, otóż zakupiłem Kameleona jemeńskiego od córki kolegi z pracy, ma on 2 lata ( tak mi powiedziano ) wcześniej był trzymany w okropnych warunkach,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kameleon Jemeński - pomoc     x


#2 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

    Nieaktywny Koordynator w działach jaszczurkowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6619 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2013 - 13:15

1. Może być taka jak napisałeś, może być dużo niższa i nie będzie to miało żadnego złego wpływu na niego. Jeśli masz słabą wentylacje trzymałbym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 jacek_zoo

jacek_zoo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5107 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelcz-Laskowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2013 - 13:57

koniecznie kup zarówke uvb, np taka http://allegro.pl/wyprzedaz-zarowka-repti-glo-5-0-uvb-26w-exo-terra-i3263263801.html

i koniecznie witaminy i wapn, witaminy najlepeij reptivite firmyy zoomed i dawaj raz w tygodniu i wapn......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Sharen

Sharen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3992 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 May 2013 - 15:50

Co do pojenia go to próbuję pipeta, ale spryskuje też roślinkę to widziałem jak spijał krople.

Teraz daje mu takie średnie owady, 1-2cm, jutro jadę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Lathelia

Lathelia

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4248 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 May 2013 - 22:08

3. Nie ma reguły, mniej więcej raz na kilka dni.

4. Dorosły jemen powinien jeść ok. 7-10 dużych świerszczy co drugi dzień (lub odpowiednik w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Sharen

Sharen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3992 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 May 2013 - 15:09

Kupe zrobił a nawet dwie na raz to chyba jest ok, 7-10 świerszczy co drugi dzień to czyli jeden dzień ma nie jeść nic ?

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Sharen

Sharen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3992 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 May 2013 - 15:47

Nie mogę edytować posta więc pisze nowego, przeczytałem instrukcje, jest napisane, że łyżeczka wapnia na 5-10 owadów, ale co ile mu to podawać ? i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 kasiula_s

kasiula_s
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4536 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 May 2013 - 17:39

Karmienie: 7-10 świerszczy co drugi dzień, świerszcze zawsze posypane wapniem tak, żeby się zabieliły. Raz na dwa-trzy tygodnie świerszcze posypane witaminami (wyłącznie witaminami, nie mieszać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Sharen

Sharen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3992 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 May 2013 - 18:46

Jaki pokarm roślinny polecacie ? Z tego co wyczytałem na forum to najlepsze są jabłka, banany, bazylia, mięta, ale każdy ma o tym inne zdanie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 kasiula_s

kasiula_s
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4536 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 May 2013 - 19:20

Witam, otóż zakupiłem Kameleona jemeńskiego od córki kolegi z pracy, ma on 2 lata ( tak mi powiedziano )......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.