Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
Kameleon Jemenski




  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Slawek

Slawek
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 4008 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 May 2013 - 22:44

Mam pytanie jak rozroznic plec kameleona ? mam jednego kameleona i chcialbym kupic drugiegio.






Similar Topics: Kameleon Jemenski     x


#2 Larvell

Larvell
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4038 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 May 2013 - 23:25

http://lmgtfy.com/?q=jak+okre%C5%9Bli%C4%87+p%C5%82e%C4%87+kameleona+jeme%C5%84skiego+

 

Samce tego gatunku, podobnie jak u kilku innych z rodzaju Chamaeleo mają wykształcone na 'piętach' tylnych nóg małe wyrostki, zwane powszechnie ostrogami.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Lewy0

Lewy0
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4067 dni
  • Poland / Śląskie / Orzesze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 May 2013 - 23:40

Jeżeli nie znasz takich podstaw jak po czym rozróżniamy płeć, to radzę Ci poczytać i to dużo. Z artykułów i forum dowiesz się np. że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Vayne

Vayne

    Pomocny w dziale Kameleony

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4451 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 May 2013 - 09:45

Mam pytanie jak rozroznic plec kameleona ? mam jednego kameleona i chcialbym kupic drugiegio.

 

Zacznij wchłaniać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.