Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący ssaki

- - - - -  
Tryb nocny jeża ,a lampka nocna




  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 Havecaare

Havecaare
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4026 dni
  • Poland / Mazowieckie / Białobrzegi
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2013 - 13:08

Witam
Chciałbym zapytać się czy jeżowi - jako zwierzęciu z trybem nocnym - przeszkadzałby lampka nocna umieszczona poza terrarium ,ale rozświetlająca pokój w którym znajdowałoby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Tryb nocny jeża ,a lampka nocna     x


#2 passionberry

passionberry
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4124 dni
  • Poland / Śląskie / Kłobuck
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 May 2013 - 13:36

Co do światła, ja nie lubię siedzieć wieczorami po ciemku i mam zawsze włączoną małą lampkę, która lekko oświetla całe pomieszczenie - póki światło nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 soluska

soluska
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4056 dni
  • Poland / Małopolskie / Wolbrom
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 May 2013 - 14:17

Myśle, że to zalezy od humoru jeża, mój Ernest codziennie koło 20-21 wstaje na kolacje, zjada, załatwia się i idzie dospać, wtedy światło mu nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Rouge

Rouge
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4334 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 May 2013 - 14:20

Mój nie uznaje ani światła, ani dźwięków. Musi być cicho i ciemno, inaczej będzie obrażony siedział i fuczał w domku, dając mi znać, że nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Intex

Intex
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4113 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2013 - 16:44

Mój Tommy budzi się 20-21 nie zależnie od tego czy jest widno czy ciemno. Jak wstanie wyjmuje go na wybieg po pokoju ( a świało......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 sylwek

sylwek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5941 dni
  • Poland / Mazowieckie / Ostrołęka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 May 2013 - 18:10

Mój Tommy budzi się 20-21 nie zależnie od tego czy jest widno czy ciemno. Jak wstanie wyjmuje go na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Awaria_O_o

Awaria_O_o
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4036 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 May 2013 - 09:11

Mój Tommy budzi się 20-21 nie zależnie od tego czy jest widno czy ciemno. Jak wstanie wyjmuje go na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 jezpigmejski

jezpigmejski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4714 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 May 2013 - 11:54

U nas zależy od jeża - jedne wstają w ciągu dnia, inne czekają do późnej nocy. Muzyka i dźwięki dnia im nie przeszkadzają, jeśli zaś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 komarek22

komarek22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6533 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Ząbkowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 May 2013 - 20:51

Witam. Moje wszystkie jeże ... a jest ich w chwili obecnej 5 mają głęboko w zadku chałas i światło . Wychodzą wieczorkiem na jedzonko i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.