Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Gekon - brak apetytu od ponad miesiąca




  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1 eclipsee

eclipsee
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4558 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2013 - 22:06

Witam, mam problem z moją samicą geka, a dokładnie z jej brakiem apetytu. Gekon w ogóle nie zwraca uwagi na pokarm. Do pewnego czasu myślałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Gekon - brak apetytu od ponad miesiąca     x


#2 BO_Co

BO_Co
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4206 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2013 - 22:11

Jeśli gekon nie traci wagi to być może zwykły kaprys i głodówka, może je gdy nie patrzysz. A temperaturę bym podniósł o 1-2 stopnie, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by BO_Co, 10 February 2013 - 22:11.


#3 xLittleDeadx

xLittleDeadx
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4345 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 February 2013 - 22:18

Jeśli zakres temperatur w terra to te 23-24c i nie ma w nim wyspy ciepła to jak najprędzej trzeba ją utworzyć! Może odmawiać przyjmowania pokarmu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 eclipsee

eclipsee
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4558 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2013 - 22:46

wrzuce zdjęcie brzuszka, mam odmiany balzing blizzardi na brzuszku miał czarną plame, początkowo myslalem ze to wątroba,naczynia krwionośne, ale teraz doczytalem ze ciemna plamka to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 robaczynka

robaczynka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4511 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 February 2013 - 23:21

Nie napisałeś,czy gekon sie wypróżnia w jakikolwiek sposób. Miałam w zeszłym roku podobną sytuację z moją samicą,tylko,że jej nawet podkładanie pod pysk jedzenia nic nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 satericon94

satericon94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4113 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 February 2013 - 23:22

jak był by za czopowany to by zrobił sie duzy z brzuszkiem ja na twoim miejscu zbadałbym kupke i zaprowadził samiczkę do weta od gadów






#7 mariusz_d

mariusz_d
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5100 dni
  • Poland / Śląskie / Świętochłowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 February 2013 - 19:07

@[member="eclipsee"] proponuję pilnie wybrać się do weterynarza, 3 fotka może wskazywać na zaczopowanie, brzuch jest wyraźnie wydęty i "nierówny".


#8 Sebrski

Sebrski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4478 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 February 2013 - 15:39

Nom też bym poleciał do weta. Tak jak mariusz zwrócił uwagę bardzo nierówny ten brzuch. 



#9 eclipsee

eclipsee
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4558 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2013 - 17:15

u weta byłem ...zlecił mi masowanie i parafię . Sam jej zrobił doustnie i do kloaki, mówił że jeszcze nie ma co tu wymyślać, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 fingofin

fingofin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5883 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2013 - 17:21

To stosuj się do rad i powinno być dobrze. Ciepłe kąpiele masowanie i parafina - dasz radę ;-) Miło słyszeć że chociaż część użytkowników jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.