Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - fotorelacje

* * * * - 1 votes  
Terrarium 120x40x35 dla P. henrylawsoni

terrarium - pozostałe tematy


  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 abell

abell
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4630 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2012 - 15:39

Witam jako, że nabyłem jakiś czas temu dwa henryczki od użytkownika [i]Byyq[/i] i wykonałem dla nich terrarium wrzucam swoją fotorelację:

Ogólny koszt,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Terrarium 120x40x35 dla P. henrylawsoni     x


#2 gekon_je

gekon_je
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4415 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2012 - 15:54

Wow, kawał świenej roboty fajne smoczki, a z ciekawości co jest w pozostałych terrariach na zdjęciu 4 od dołu???


#3 abell

abell
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4630 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2012 - 16:08

Po lewej jest wąż - fotorelację wrzuciłe jakiś czas temu:

[url="http://www.terrarium.pl/topic/357252-terrarium-80x40x35-dla-hybrydy-l-m-mexicana-x-p-guttatus/"]http://www.terrarium.pl/topic/357252-terrarium-80x40x35-dla-hybrydy-l-m-mexicana-x-p-guttatus/[/url]

A po prawej płaczki:

[url="http://www.terrarium.pl/topic/334091-wystroj-gekony-placzace/"]http://www.terrarium.pl/topic/334091-wystroj-gekony-placzace/[/url]






#4 usambara14

usambara14
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5142 dni
  • Poland / Małopolskie / Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2012 - 18:18

Super!!

Tylko o ile się nie mylę,patrząc na te zdjęcia,zauważyłem że ścianka ma liczne zakamarki,jak ci się tam świerszcze powciskają to wygryzą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 abell

abell
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4630 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2012 - 18:54

Mączniku wrzucam do miseczki, a świerszcze wrzucam do kubeczka z wapnem/witaminami i podsuwam taki kubek pod pysk to jednej to drugiej. Czasem jakiś wyskoczy, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 usambara14

usambara14
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5142 dni
  • Poland / Małopolskie / Andrychów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2012 - 19:51

Terrarium dla płaczek też jest ciekawe,fajna ta ścianka.Ja mam obecnie agame brodatą,3 gekony płaczące i gekona orzęsionego.Płaczki siedzą na razie w terrarium kwarantannowym,szczerze się przyznam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 abell

abell
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4630 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 December 2012 - 23:14

Miałem 3 dorosłe płaczki, lecz jedna padła, została stłamszony przez te 2 inne, nawet osobno już sobie nie radziła, nie przyjmowała pokarmu i 7 dni......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 igoras1997

igoras1997
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4711 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 December 2012 - 21:26

na zdjęciu ukazującym uszczelnianie sylikonem - miałem wrażenie że masz na ręce tatuaż z wężem :)

Terrarium- miodzio......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Krychax77

Krychax77
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4588 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 December 2012 - 00:36

No podoba mi sie ten terrar. Dobra robota!






#10 abell

abell
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4630 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 December 2012 - 17:05

Dzięki za miłe komentarze, na ręku mam tatuaż, ale nie węża, lecz wzór pędzla po maźnięciu farby olejnej. Taki bohomaz :)



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.