Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


biotop

- - - - -  
Czy basenik jest konieczny do terrarium dla pytona królewskiego, czy wystarczy zwykła miseczka z wodą?




  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 Kirin

Kirin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4303 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warka
  • Płeć: Kobieta

Posted 13 December 2012 - 22:23

czytałam, żeby w terrarium był basenik taki, żeby wąż mógł się cały w niej zanurzyć. Ale oglądając filmiki na YT i oglądając zdjęcia zauważyłam, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Czy basenik jest konieczny do terrarium dla pytona królewskiego, czy wystarczy zwykła miseczka z wodą?     x


#2 Tofik_25

Tofik_25
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4690 dni
  • Poland / Podkarpackie / Mielec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 December 2012 - 22:46

Basenik w terrarium u pytona krolewskiego nie jest konieczny. Ja u regiusow uzywam wylacznie miseczek.


#3 Agroo

Agroo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5658 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 December 2012 - 08:47

A ja bym dał możliwość moczenia się wężowi. Wogóle jakiemu kolwiek zwierzakowi chyba w naturze mają dostęp do tego typu spraw to niech chociaż u......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 MorfSnakes

MorfSnakes

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5190 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 December 2012 - 09:18

Tym bardziej że basen nie musi być duży więc nie zabiera dużo miejsca w terrarium, a jako że na pewno nie zaszkodzi weżowi to dlaczego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 PzkpfwVI

PzkpfwVI
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4232 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 December 2012 - 17:12

[quote name='Kirin' timestamp='1355433838' post='1352295']
czytałam, żeby w terrarium był basenik taki, żeby wąż mógł się cały w niej zanurzyć. Ale oglądając filmiki na YT......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Patryk034

Patryk034
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4539 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Biskupiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 December 2012 - 23:05

Można ale nie jest konieczny.






#7 mrsnake

mrsnake

    Moderator działu Ogłoszenia

  • Moderator
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2012 - 09:23

"Dba o swoje pupile, i poswieca dla nich swoj czas z milosci, a nie checi zysku. Basen jest niezbedny, chociazby dla poprawy wilgotnosci w terrarium,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 e30KoNiK

e30KoNiK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4193 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2012 - 10:02

Mój ojciec żeby oszczędzić miejsce na dole terrarium basen zamątował wyżej, żeby do niego wejść regius musiał sie wspiąć po konarze, nad basenem miał żarówkę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 PzkpfwVI

PzkpfwVI
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4232 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2012 - 12:08

[quote name='mrsnake' timestamp='1355905431' post='1354374']
- nie wiem jak dlugo zajmujesz sie tym gatunkiem konkretnie - bo pytanie dotyczy pytonów krolewskich - po pierwsze wilgotnosc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by PzkpfwVI, 19 December 2012 - 12:09.






#10 Olo160

Olo160
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4559 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Prochowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2012 - 12:21

Basenik może być też dodatkową kryjówką.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.