Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
MÓJ GEKON NIE CHCE JEŚĆ




  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1 Ssan

Ssan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4664 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 October 2012 - 17:06

[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 248)]Witam, mam problem z moim gekiem, mam go ponad od roku, a on sam też ma lekko ponad rok, jadl......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: MÓJ GEKON NIE CHCE JEŚĆ     x


#2 Mateusz_B

Mateusz_B
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6366 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 October 2012 - 17:24

W ogóle źle robisz że wrzucasz świerszcze i nie monitorujesz tego co się dzieje. Gekon może nie być nimi zainteresowany ale one nim już tak.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Ssan

Ssan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4664 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 October 2012 - 22:59

Wodę ma zawsze. A to wszystko wiem. Chodzi oto, ze od ponad tygodnia nie je, a nigdy tak nie robil i sie martwię.






#4 mcmaker

mcmaker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4266 dni
  • Poland / Podkarpackie / Krosno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 October 2012 - 12:29

Spokojnie, mój nie je już od 3 września, a nadal waży tyle samo ile ważył w pierwszym dniu niejedzenia, czyli 66g, jeżeli ma gruby ogon......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Saillemia

Saillemia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5923 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Inowrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 October 2012 - 15:21

[quote name='Mateusz_B' timestamp='1351355097' post='1334718']
Jeżeli chcesz wiedzieć czy je czy nie, karm z pęsety.
[/quote]

Dziesięć lat piekła za doradzanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Ssan

Ssan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4664 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 October 2012 - 15:34

Dlatego nie karmię go z pęsety... Wczoraj wieczorem zauważyłam, że gekon zrobił się cały biały więc będzie niebawem zrzucał wylinkę, może to jest tez powodem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Mateusz_B

Mateusz_B
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6366 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 October 2012 - 18:06

Rozleniwiane jest pojęciem względnym. Przez 6 lat karmienia zwierząt z pęsety, dla mojej osobistej wygody, nie miałem żadnego problemu z tym aby potem jadły samodzielnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Saillemia

Saillemia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5923 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Inowrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 October 2012 - 21:59

Cała sprawa wygląda świetnie, jeśli gekon potrafi jeść z pęsety [b]i[/b] polować samodzielnie. Gorzej, kiedy przyzwyczaja się tylko i wyłącznie do pęsety, nie zwracając uwagi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Remigiusz

Remigiusz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4187 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Lubin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2012 - 16:22

Witam, k[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 248)]upiłem dwa tygodnie temu samca dł. ciała ok 20 cm z tego roku. Mieszka obecnie z samicą. Nie robiłem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 rossoneri Banned

rossoneri
  • Zbanowani
  • Z nami od: 4187 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2012 - 17:42

przyznam ci ze ja mam swojego do 2 tygodni. zaczal jesc po tygodniu czasu, raz sie pospieszylem i drugiego dnia wrzucilem mu swierszcza to sie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.