Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wysoki priorytet

- - - - -  
Serwis przywrócony do życia!




  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13857 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2012 - 22:33

Dzisiaj o godzinie 21:30 serwis został przywrócony do życia ;-). Niestety naprawa przedłużyła się wcześniej ze względu na kopię danych do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 FuryS

FuryS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5561 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 September 2012 - 23:27

Smutno było bez TCP ...

Dobrze, że wszystko się udało :)


#3 papoj

papoj
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6001 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2012 - 11:23

A ja już miałem nadzieję na tę długo wyczekiwaną nową wersję i zapowiadanego czata, ale jednak przyjdzie mi jeszcze poczekać, szkoda.






#4 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13857 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2012 - 11:42

[quote]A ja już miałem nadzieję na tę długo wyczekiwaną nową wersję i zapowiadanego czata, ale jednak przyjdzie mi jeszcze poczekać, szkoda.[/quote]

Czacik......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 mareczek760

mareczek760
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6504 dni
  • Russian Federation
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2012 - 16:08

[quote]
Czacik będzie myślę ok jak będzie cieszył się popularnością to dokupię wersję streamingu nad kanałem obrazów z kamer (póki co rozmowy wideo tylko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Supergonzo

Supergonzo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4719 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2012 - 00:31

[quote][quote]
Czacik będzie myślę ok jak będzie cieszył się popularnością to dokupię wersję streamingu nad kanałem obrazów z kamer (póki co rozmowy wideo tylko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13857 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2012 - 00:39

Istnieje takie ryzyko:-P ale mam nadzieję że obsługa czata sobie poradzi ;-). To ma być odskocznia do forum i miejsce szybszego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 FuryS

FuryS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5561 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2012 - 06:19

[quote]Jeśli będzie spora popularność (większa niż w przeszłości) [/quote]

To zależy od tego kto będzie modem i jaki będzie miał stosunek do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 qpanaci

qpanaci
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4607 dni
  • Ireland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2012 - 10:22

hallo
Ja mam obawy że zostanie to sprowadzone do poziomu gorącej linii. Nic czytał nie będę, pisał na forum też nie, jest chat zawsze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13857 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2012 - 16:24

Najważniejsze w nowej wersji:
loginy teraz mają postać nazwy wyświetlanej na forum [jak ktoś miał login inny niż nick to zmienia mu się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.