Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - rośliny

- - - - -  
Trawa w terrarium




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Kasarov

Kasarov
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4521 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2012 - 09:35

Witam , w najblizszym czasie planuje zakup żółwia lądowego i mam pytanie ;)

Co sądzicie o tym aby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Trawa w terrarium     x


#2 attra

attra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6628 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 August 2012 - 09:57

Wyhodować trawę można spróbować. Co prawda dość długo rośnie i jest troszkę słabawa. Ja chodowałam w pojemnikach i przeniosłam do terra. Po jakimś miesiącu mój......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Kasarov

Kasarov
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4521 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2012 - 10:09

mysłałem o kostce bukowej w czesci terra, a także o płaskim kamieniu (w stylu piaskowca ) na ktorym stałyby miseczki z jedzeniem i wodą






#4 attra

attra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6628 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 August 2012 - 11:17

Kostka bukowa będzie pyliła. Można trochę jej dać w części suchej, ale nie na acłości. Kamienie to super sprawa, zwłaszcza pod żarówką, bo gadzior będzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Kasarov

Kasarov
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4521 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 August 2012 - 12:12

[quote]Kostka bukowa będzie pyliła. [/quote]

w jaki sposób drewienka bukowe mogą pylic? ;/

pierwszy raz spotkalem sie z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 attra

attra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6628 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 August 2012 - 13:25

Chyba coś pomieszłąm przy pisaniu posta - dobrze że wyłapałeś. Wybacz, za zrobienie zamieszania

Co do kostki bukowej miałam u Agamy. Sprawdzała......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 stok1979

stok1979
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4307 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 August 2012 - 11:00

naturalna darn jest najlepszym rozwiazaniem,wykop ja z ogrodu tylko z dala od ulicy i miejsca gdzie ludzie na spacerki z psami chodza:-)jak juz ktos zauwazyl......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.