Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Gotowe karmy i... mięso? (żółw stepowy)




  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1 Anna483

Anna483
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4333 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 June 2012 - 16:02

Zdążyłam przeczytać, że w większości są one do niczego i przynoszą one szkody.
Jednak nie wszystkie są takie...(?)

Dlatego prosiłabym o listę karm, które można......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Gotowe karmy i... mięso? (żółw stepowy)     x


#2 attra

attra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6628 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 June 2012 - 17:15

Sałaty ani kapusty nie wolno wogóle podawać. Zawierają szczawiany, które wyrządzają krzywdę żółwiom.

Teraz jest tyle roślin ktore mozna dawać gadzinom, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Anna483

Anna483
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4333 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 June 2012 - 17:54

[quote]
Teraz jest tyle roślin ktore mozna dawać gadzinom, że nie rozumiem po co szukać jakiś preparatów. Na kazdym skraju łąki znajdziesz melcze, babki,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Akunamakata

Akunamakata
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5203 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 June 2012 - 21:57

Anno nie popadajmy ze skrajnosci w skrajność rosliny przy ktorych przejedzie 4x dziennie auto nie sa wcale radioaktywne. W polsce jest bardzo mało takich miejsc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Anna483

Anna483
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4333 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 June 2012 - 23:22

[quote]rosliny przy ktorych przejedzie 4x dziennie auto nie sa wcale radioaktywne. [/quote]

No z tą radioaktywnością to faktycznie nie przesadzajmyxD Chodziło mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 attra

attra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6628 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 June 2012 - 07:12

Ja również mieszkam w mieście, po rośliny dla mojego stepka jeżdże za miasto, czasem ponad 10 km. Poza tym sadzę w skrzynkach i trzymam na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 mordd

mordd
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7502 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 June 2012 - 07:35

Zdajesz sobie sprawę, że praktycznie napisałaś, że nie masz warunków żeby utrzymywać ten gatunek? Żadna gotowa karma nie zastąpi łąki i żadna, którą możesz kupić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6745 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 June 2012 - 13:57

[quote]Ale odnośnie mięsa... dlaczego gdy miałam (inną niż ta, którą mam) żółwicę w pobliżu chomika(syryjskiego), żółw, na ogół spokojny i do tego niełakomy, zaczął atakować......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 MatMar

MatMar
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4429 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 June 2012 - 00:11

Co do karm gotowych... Co by nie było na i w opakowaniu to i tak będę upierać się że to syf. Niby my też mamy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6818 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 June 2012 - 11:37

[quote]Co do karm gotowych... Co by nie było na i w opakowaniu to i tak będę upierać się że to syf. Niby my też mamy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.