Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
chcę kupić żółwia lądowego




  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1 Karolinalca

Karolinalca
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4358 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Legnica
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 June 2012 - 13:11

Witam od pwenego czasu jestem bardzo zafascynowana tego typu zwierzakami , mam już w domu legwana zielonego ale chciała bym kupić żółwia le nie wiem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: chcę kupić żółwia lądowego     x


#2 attra

attra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6632 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 June 2012 - 13:34

Ja bym radziła przewertować dział o zółwiach tutaj albo na stronie żółw info. Ja mam stepowca i uwielbiam tego gadzika. Opieka nad nim to kompletnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 PrOldCiEplY

PrOldCiEplY
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4736 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Konin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 June 2012 - 13:41

Większość tych pytań które zadałaś zależy po prostu od gatunku,rodzaju jaki chciałabyś hodować...

Moim zdaniem najtańsze i najłatwiejsze w hodowli są żółwie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 SLUmafia

SLUmafia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4896 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 June 2012 - 18:42

[quote]Moim zdaniem najtańsze i najłatwiejsze w hodowli są żółwie lądowe ,czyli najlepiej żółwie stepowe lub greckie.[/quote]
Głupoty! Chociarz fakt jest faktem, że upewniłeś nas......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 attra

attra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6632 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 June 2012 - 19:17

[quote name="SLUmafia"][quote] gdyż kapusta ze sklepu często nudzi się żółwikom i ten nie chce jej spożywać).][/quote]

Kapusta tak jak i sałata NIE......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 SLUmafia

SLUmafia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4896 dni
  • Poland / Mazowieckie / Płock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 June 2012 - 19:46

Kapusta pekińska nie moze być podawana żówiom? Co do sałaty to dobrze o tym wiem, jednakże o kapuście pierwsze słyszę...






#7 attra

attra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6632 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 June 2012 - 19:54

Niestety nie można podawać. Tu jest link do tego co żółw moze jeść http://www.terrarium.com.pl/forum/viewtopic.php?t=427870#niesalata

W zimie jest trochę gorzej, ale w sumie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Karolinalca

Karolinalca
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4358 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Legnica
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 June 2012 - 20:58

oki troche mi namieszaliście ale już mniej więcej wiem i na pewno wiem już ze jest to na pewno łatwiejsze zwierze do hodowania niż legwan......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 attra

attra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6632 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 June 2012 - 07:04

Tutaj informacje o zimowaniu i wtbudzaniu: http://www.terrarium.com.pl/forum/zimowanie-t-182992

A tu cała reszta informacji: http://www.terrarium.com.pl/forum/viewforum.php?f=61

Trzeba poczytać zanim się na coś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6749 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 June 2012 - 19:54

[quote]Ceny żółwi lądowych są ZNACZNIE wyższe niż żółwi wodno lądowych![/quote]

Sugerowanie sie samą tylko ceną zwierzęcia może prowadzić do bardzo mylących wniosków,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.