Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Uwaga na... technikę, czyli smutne ostrzeżenie



  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Miras

Miras
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7543 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 June 2012 - 19:27

Chciałbym wszystkich przestrzec przed.. no właśnie sam nie wiem czym, bo zdaje mi się, że może to dotknąć każdego. Otóż w tym sezonie, razem z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Uwaga na... technikę, czyli smutne ostrzeżenie     x


#2 Grzegorz_Pełka

Grzegorz_Pełka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7350 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 June 2012 - 19:50

Shit happens jak to mówią. Szkoda maluchów...

Nie wiem czy takie awarie są częste, ale aby mieć 100% pewności, to w przyszłości......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Cordat

Cordat
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5084 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 June 2012 - 20:54

Mam termostat aquael timer 500 czy jakoś tak.
U mnie to samo się zdarzyło, jakoś po około 2 tygodniach od zainstalowania w terra, na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 nekro22

nekro22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6354 dni
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 June 2012 - 07:14

Współczuję i mam nadzieję, że mimo wszystko choć kilku maluchom uda się przetrwać - trzymam kciuki. Mi padł Thermostab TS 500 i też mi "przygrzało"......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 mayadam

mayadam
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6110 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 July 2012 - 14:32

mam 7szt. wszystkie do wyrzucenia po 1,5-2 latach szlag je trafił kiedyś je polecałem długi przewód do czujnika itp.
Ale wygląda na to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Calmwater

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5300 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 August 2012 - 16:12

Same RT-2 też moim zdaniem nie są wiele warte - co drugi nie działa jak należy, albo szybko przestaje działać. Jak zerknąć do środka, to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.